למה כדאי להשכיר מכונת סוכר?

מכונת סוכר להשכרה זה המוצר הפופולארי ביותר לאירועים וימי הולדת מכלל דוכני המזון המצויים כיום בשוק, זאת מכיוון שמכונת סוכר היא קלה מאוד לתפעול ואינה מצריכה מפעיל מיומן. בנוסף, עלויות החומרים הינן נמוכות הכוללת את הסוכר עצמו ואת המקלות עליהם נערם הסוכר והכי חשוב – השכרת מכונת סוכר מתאימה לכלל האוכלוסיה – למבוגרים וגם לקטנטנים הנהנים מהשערות צמר גפן המתוקות.

קבל הצעת מחיר

מכונת שערות סבתא לאירועים

מכונת סוכר להשכרה או כפי שאוהבים לקרוא לה הילדים – מכונת שערות סבתא היא אטרקציה פופולרית ביותר בשנים האחרונות לכל סוגי האירועים, בין אם מדובר באירוע של ילדים או בין אם מדובר באירוע של מבוגרים. אין מישהו שלא אוהב את טעמו המתוק של הסוכר, אשר מעניק לנו טעם מתוק בפה, נותן לנו אנרגיה לרקוד ואת המבוגרים מביננו, מחזיר אל הילדות, מה שהופך את השכרת מכונת שערות סבתא לאטרקציה משמחת וכדאית.

השכרת מכונת שערות סבתא – איך זה עובד?

מכונת סוכר היא מוכנה שהופכת סוכר לשערות סבתא מתוקות על מקל. המכונה מופעלת על ידי מנוע, שיוצר סיבובים מהירים תוך כדי הפקת חום. שתי הפעולות הללו גורמות למכונה לפזר סוכר מתוק בסיר שיושב מעל המנוע. ניתן להשתמש בסוכר רגיל שישנו בכל בית, אך אם תרצו קצת יותר להשקיע, ניתן להשתמש גם בסוכר חום אשר יוציא לנו שיערות סבתא חומות, או לחלופין, להשתמש בסוכר בעל צבע מאכל וכך יצא לנו שיערות סבתא צבעוניות. את הסוכר שנבחר, נשפוך אל ראש המכונה, הגוף חימום ימיס לנו את הסוכר ובעזרת התנועה הסיבובית והחורים הזעירים, המכונה תתחיל להתיז סוכר אשר מתקשה והופך ל- שערות סבתא!
ככה עובדת מכונת סוכר או מכונת שערות סבתא בשפת הילדים.

כיצד מתבצעת השכרת מכונת סוכר?

כל שעליכם לעשות, זה לפנות לחברת כיפלנד המציעה שרותי השכרת דוכני מזון לאירועים או הפעלתם. היום יש המון חברות העוסקות בתחום, אך יחד עם זאת, לפני שתסגרו עם אחת החברות, חשוב שתדבקו מספר פרטים, כגון איכות המכונה אותה תזמינו, קיימות בשוק מגוון רחב של מכונות סוכר, כאשר חלקן ביתיות וחלקן מקצועיות, רוב מכונות הסוכר מיוצרות בסין, השאר, שהן עדיפות, מיוצרות בישראל ובאיטליה. במידה ומדובר באירוע גדול, מומלץ מאוד להשכיר מכונת סוכר מקצועית תוצרת ישראל/איטליה. כמו כן, תמיד יש אופציה של מכונת סוכר להשכרה ביחד עם מפעיל.

למה כדאי להשכיר מכונת שערות סבתא בכיפלנד?

  • אצלנו בכיפלנד כל מכונות הסוכר הינן מכונות מקצועיות תוצרת ישראל/איטליה.
  • אצלנו בכיפלנד כל מכונה שחוזרת משימוש עוברת ניקיון וחיטוי יסודי עבורהלקוח הבא.
  • אנו מחזיקים במלאי גדול מאוד של מכונות סוכר, ככה שניתן לקבל מענה בכל רגע נתון, גם אם נזכרתם ברגע האחרון שאתם רוצים מכונת סוכר להשכרה.

כמה עולה מכונת סוכר להשכרה?

המחיר של השכרת מכונת סוכר עומד אצלנו על 129₪ בלבד. אדם המשלם עבור מכונת סוכר להשכרה יכול לרכוש מקלות בעלות של כ- 40 אגורות ליחידה. המחיר מתייחס להשכרה יומית של מכונת סוכר והאיסוף היינו באותו יום בבוקר וחזרה אלינו ביום המחרת.

מוצרים קשורים