מכונת סוכר היא המוצר הפופולארי ביותר לאירועים וימי הולדת מכלל דוכני המזון המצויים כיום בשוק, זאת מכיוון שמכונת סוכר היא קלה מאוד לתפעול ואינה מצריכה מפעיל מיומן.
בנוסף, עלויות החומרים הינם נמוכות הכוללת את הסוכר עצמו ואת המקלות עליהם נערם הסוכר והכי חשוב- השכרת מכונת סוכר מתאימה לכלל האוכלוסיה- למבוגרים וגם לקטנטנים הנהנים המשערות המתוקות.

קבל הצעת מחיר

מכונת סוכר להשכרה או כפי שאוהבים לקרוא לה הילדים – מכונת שערות סבתא היא אטרקציה נורא פופולרית בשנים האחרונות לכל סוגי האירועים, בין אם מדובר באירוע של ילדים או בין אם מדובר באירוע של מבוגרים. אין מישהו שלא אוהב את טעמו המתוק של הסוכר, אשר מעניק לנו טעם מתוק בפה, נותן לנו אנרגיה לרקוד ואת המבוגרים מביננו, מחזיר אל הילדות, מה שהופך את השכרת מכונת סוכר לאטרקציה נורא שמחה וכדאית.

השכרת מכונת צמר גפן מתוק, אז איך זה עובד בעצם?

מכונת סוכר היא מוכנה שהופכת סוכר לשערות סבתא מתוקות על מקל.
מכונת הסוכר מופעלת על ידי מנוע, שיוצר סיבובים מהירים תוך כדי הפקת חום, שני הפעולות הללו גורמות למכונה לפזר סוכר מתוק בסיר שיושב מעל המנוע. ניתן להשתמש בסוכר רגיל שישנו בכל בית, אך אם תרצו קצת יותר להשקיע, ניתן להשתמש גם בסוכר חום אשר יוציא לנו שיערות סבתא חומות.
או לחלופין, להשתמש בסוכר בעל צבע מאכל וכך יצא לנו שיערות סבתא צבעוניות. את הסוכר שנבחר, נשפוך אל ראש המכונה, הגוף חימום ימיס לנו את הסוכר ובעזרת התנועה הסיבובית והחורים הזעירים, המכונה תתחיל להתיז סוכר אשר מתקשה והופך לשערות סבתא!
ככה עובדת מכונת סוכר או מכונת שערות סבתא בשפת הילדים.

כיצד מתבצעת השכרת מכונת סוכר?

כל שעליכם לעשות, זה לפנות לחברה המציעה שרותי השכרת דוכני מזון או הפעלתם. היום יש המון חברות העוסקות בתחום, אך יחד עם זאת, לפני שתסגרו עם אחת החברות, חשוב שתדבקו מספר פרטים, כגון: איכות המכונה אותה תזמינו, קיימות בשוק מגוון רחב של מכונות סוכר, כאשר חלקן ביתיות וחלקן מקצועיות, רוב מכונות הסוכר מיוצרות בסין, השאר, שהן עדיפות,  מיוצרות בישראל ובאיטליה. במידה ומדובר באירוע גדול, מומלץ מאוד להשכיר מכונה מקצועית תוצרת ישראל/איטליה. כמו כן, תמיד יש אופציה להשכיר מכונת סוכר להשכרה ביחד עם מפעיל.

למה כדאי להשכיר מכונת צמר גפן מתוק בכיפלד?

-אצלנו בכיפלנד כל מכונות הסוכר הינם מכונות מקצועיות תוצרת  ישראל/איטליה.
-אצלנו בכיפלנד כל מכונה שחוזרת משימוש עוברת ניקיון וחיטוי יסודי עבור    הלקוח הבא.
-אנו מחזיקים במלאי גדול מאוד של מכונות, ככה שניתן לקבל  מענה בכל  רגע נתון, גם אם נזכרתם ברגע האחרון שאתם רוצים להשכיר מכונת סוכר.

עלות השכרת מכונת סוכר עומד אצלנו על 129 ₪. אדם המשלם עבור מכונת סוכר להשכרה יכול לרכוש מקלות בעלות של כ-40 אגורות ליחידה. המחיר מתייחס להשכרה יומית של מכונת סוכר והאיסוף היינו באותו יום בבוקר וחזרה אלינו ביום המחרת.

מוצרים קשורים