קבל הצעת מחיר

בקיץ או בחורף, בדוכנים או במסעדות, גלידה מהווה את אחד מהקינוחים האהובים ביותר על ילדים ומבוגרים כאחד. למרבה השמחה, כיום ניתן ליהנות מהקינוח האהוב הזה לא רק מקופסה במקפיא או בדוכן, אלא גם באירועים שאתם עורכים עבור חברים ובני משפחה.

דוכן גלידה אמריקאית לאירועים מהווה את אחד מדוכני הקינוחים הפופולריים ביותר כיום לאירועים, וגם אתם יכולים ליהנות מעגלת גלידה אמריקאית איכותית שתגיע עד לאירוע שלכם.

גלידה אמריקאית – קינוח נפלא במרקם ייחודי

הגלידה האיטלקית המסורתית שרובנו מכירים ואוהבים היא בעלת אחוזי שומן גבוהים יחסית והיא מוצקה יחסית לגלידה אמריקאית רכה. גלידה אמריקאית לעומת זאת היא גלידה שמכינים במכונה מיוחדת המחדירה אוויר לגלידת שמנת והופכת אותה לאוורירית ורכה במיוחד.

הגלידה מוגשת ישירות מהמכונה ועליה יכולים להתווסף תוספות נפלאות, כמו סוכריות, סירופ שוקולד, אגוזים, ועוד. למרות שישנם טעמים רבים של גלידה אמריקאית שניתן להגיש באירועים, אך מרבית האנשים בוחרים בטעמים המסורתיים של גלידת ווניל וגלידת שוקולד שכולם אוהבים וחוזרים לטעום ממנה שוב ושוב.

דוכן גלידה אמריקאית לאירועים – לאילו אירועים הוא מתאים?

דוכני מזון של גלידה אמריקאית לאירועים מתאימה לשלל אירועים בהם יש אורחים המגיעים לארוחה או לחגיגה של בעלי השמחה:

ימי הולדת – ימי הולדת של ילדים וגם של מבוגרים מהווים הזדמנות מצוינת לחגוג בצורה טעימה עם גלידה אמריקאית שכולם אוהבים. את הדוכן ניתן להציב בחוץ ודייל מיוחד יגיש אותה לאורחים בכוס או גביע וופל פריך שישלים את החוויה המתוקה בצורה מושלמת.

אירועים עסקיים – כנסים, ימי גיבוש לעובדים, וחגיגות של הישגים שונים מהווים גם הם תירוץ מצוין להמתיק את יומם של האורחים עם גלידה אמריקאית משובחת. דוכן גלידה אמריקאית יכול לפעול במשך מספר שעות ולהגיש לאורחים גלידה טעימה לאחר ארוחה או במהלכה כדי שייהנו מהאירוע העסקי על הצד הטוב ביותר.

אירועים משפחתיים – בריתות, חגיגות בר/בת מצווה, מסיבות אירוסין, ועוד הם רק חלק מהאירועים שאינם שלמים בלי קינוח טעים. כיום אנשים רבים מחפשים אטרקציות מיוחדות שהאורחים יוכלו ליהנות מהן, ודוכני גלידה אמריקאית בהחלט עונים על הדרישה הזו. כל חגיגה משפחתית יכולה להשתדרג עם עגלת גלידה אמריקאית שתוגש לאורחים עם תוספות טעימות במיוחד שיגרמו להם לחזור לדוכן שוב ושוב.

מסיבות רווקים/רווקות – חגיגה נוספת שמומלץ להמתיק עם דוכן גלידה אמריקאית הוא מסיבות רווקים ורווקות הכוללים בדרך כלל ארוחה וחגיגה במקום המיוחד לאירועים מהסוג הזה. כל הרווקים והרווקות במסיבה יוכלו ליהנות מגלידה טעימה וטרייה שתוגש להם ישירות מהמכונה, והאטרקציה הזו בהחלט תמתיק את הימים האחרונים של החתן והכלה בתור רווקים.

אף אירוע הכולל מספר אורחים אינו שלם בלי ארוחה וקינוח שמשלים אותה בצורה מתוקה. עם דוכני גלידה אמריקאית של כיפלנד רכה ושמנתית, כל אורח יוכל ליהנות מהאירוע אליו הוא מגיע, והדוכנים הייחודיים הללו מהווים אטרקציה בפני עצמה שכל אורח ישמח לראות. צרו עמנו קשר עם כיפלנד עוד היום והזמינו דוכן גלידה אמריקאית נפלאה לאירועים הקרובים שלכם.