מתנפחים למכירה – ישירות מהיבואן!

אצלנו תמצאו מגוון רחב של מתקנים מתנפחים למכירה, מכל הגדלים ומכל הסוגים. החל ממתנפחי קפיצה ביתיים לגילאי 2-8 ומתנפחים ביתיים עם מים, ועד מתנפחי אקסטרים לנוער ומגלשות מים ענקיות!
המתנפחים קלים ונוחים לשימוש, ניתן להוביל אותם בכל רכב, ומגיעים עם תו תקן ואחריות גם על המתקן וגם על המפוח! 
לרכישה חייגו: 03-6418228 | 054-2222012

  • ניתן לשלם בתשלומים בכרטיס האשראי, בצ'ק, במזומן, בביט ובכל דרך שתרצו 🙂
  • אספקה מיידית! הזמינו היום וקבלו בהקדם!

 

מתנפחים למכירה – איך בוחרים את המתקן המתאים עבורנו?

לפני שאנחנו רוכשים מתקן מתנפח, אנחנו צריכים לחשוב מהם הצרכים שלנו, האם אנחנו רוצים מתקן לילדים קטנים (2-8), או מתקן שיתאים גם לגילאים גדולים יותר. אם מדובר בגילאים קטנים, נבחר מתקן שעשוי מחומר OXFORD, המיועד למשקלים נמוכים יחסית, ואם מדובר בגילאים גדולים יותר, נבחר מתקן שעשוי מPVC (שמשונית).

בשוק ישנם שני סוגים של מתנפחים, הסוג הראשון זה מתקנים שעשויים מבד שנקרא OXFORD, חומר יחסית קל, ומתאים למשקל של ילדים בגילאי 2-10, ממנו מיוצרים רוב המתקנים הביתיים והחצי תעשייתיים הנמכרים בעולם. הסוג השני של המתקנים, מיוצר מחומר הנקרא PVC (שמשונית), חומר כבד וחזק יותר, ממנו מיוצרים המתקנים התעשייתיים, בגלל היותו חומר מאסיבי ועמיד יותר.

למה לרכוש דווקא אצלנו?

חברתנו פעילה מעל 12 שנים בתחום המתנפחים, הן בתחום ההשכרה והן בתחום המכירה, אנו מייבאים את רוב המתקנים, ועובדים עם מספר מפעלים מובילים בסין, תוך שמירה על הסטנדרטים המחמירים ביותר באיכות ובבטיחות המוצר. כל מתנפח למכירה עובר בדיקות רבות ומגיע עם תו תקן ועם אחריות על המתקן עצמו ועל המפוח.

מתנפחים ביתיים למכירה – מה זה כולל?

כל מתקן מגיע בתוך אריזת קרטון, וכולל בתוכו:

  • מפוח חשמלי תואם
  • יתדות לקיבוע המתן לאדמה
  • סט תיקונים למקרה שנגרם קרע קטן
  • תיק נשיאה

המתקנים הביתיים קלים ונוחים לתפעול, פותחים אותם תוך מספר דקות ומקפלים אותם תוך מספר דקות. ככה שאפשר לשנע אותם ממקום למקום בקלות וללא שום בעיה. בעזרת תיק הנשיאה.

כל מתנפח למכירה מגיע עם אחריות על המפוח ועל המתקן עצמו.