אנחנו בעידן של ריגושים, של צבעוניות, של דינאמיות. עידן שבו הילדים, הילדות, הנערים והנערות רגילים למשחקים, לטכנולוגיה ולאטרקציות מכל כיוון. החושים והמוח חייבים לקבל מנה הגונה של בידור, אחרת אנחנו משתעממים בקלות. כאשר מדובר באירוע חברתי, חשוב על אחת כמה וכמה לספק כמות נאותה של אטרקציות ומשחקים שונים ומגוונים. משחקים לבת מצווה יכולים לכלול שלל אפשרויות וכדאי לגוון ביניהן בשביל ליצור חווית בת מצווה מופלאה, הן עבור כלת השמחה והן לכל החברים והמוזמנים.

אז במה משחקים?

משחקים לבת מצווה דרך חברת כיפלנד יכולים לכלול מגוון של אפשרויות. המשחקים הפופולריים ביותר הם עמדות מולטימדיה, שולחנות משחק וסימולטורים מיוחדים. בנוסף לכך, ובפרט כאשר מדובר בבת מצווה, יש לנו אפשרויות מעולות וייחודיות להציע לכם: תא צילום שקוף, מראת סלפי, עמדת מציאות מדומה ועוד.

שאלות ותשובות נפוצות

  • כמה זמן מראש יש להזמין את המשחקים לבת מצווה?

כמה שיותר מוקדם, יותר טוב. חשוב לשריין את המשחקים שאתם רוצים ולא להיקלע לסידורים וארגונים של הרגע האחרון. כמו שאומרים – עדיף להיות בטוחים מאשר להצטער.

  • האם המשחקים צריכים להיות מכוונים לבנות?

לאירועי בת מצווה מגיעים לרוב גם בנים וגם בנות, לכן חשוב שיהיו משחקים ואטרקציות שמתאימים לשני המגדרים. במידה ומדובר באירוע לבנות בלבד, כמובן שניתן להתחשב בכך ולהזמין בהתאם.

  • כמה משחקי בת מצווה צריך להזמין? כדאי להתחשב בגודל המתחם, במיקום המתחם ובכמות המוזמנים. כמובן שמבחינה זאת, כל אירוע עומד בפני עצמו. התקציב שלכם גם משחק תפקיד. בסופו של יום, מדובר בבחירה אישית שלכם ושל כלת השמחה, אך כדאי להימנע ממצב שבו למוזמנים אין מספיק משחקים וצריך להמתין זמן רב בתור.

טיפים חשובים

  • כדאי לערב את נערת הבת מצווה ולהתחשב בבחירות שלה. בכל זאת מדובר באירוע שלה, וכזה שהיא תזכור לשנים רבות ואף לכל החיים.
  • גיוון זה חשוב – משחקים שונים, אטרקציות שונות, חוויות שונות. אין מצב לשעמום, לתחושה של חזרתיות או למצב שבו לאחד המוזמנים אין במה לשחק.
  • לא לשכוח את האוכל – דוכני מזון לאירועים הם בעלי חשיבות מכרעת. בין המשחקים חייבים לצבור אנרגיות בעזרת דוכנים טעימים – מלוחים ומתוקים כאחד.

בת מצווה מושלמת

בעוד בעבר הסתפקו באירועים צנועים, כיום אירועי בת מצווה הם הפקות של ממש, שזורות באטרקציות מגוונות ויצירתיות. לחברת כיפלנד יש את כל המשאבים, הכלים והאפשרויות על מנת שתוכלו לערוך מסיבת בת מצווה מושלמת. את המשחקים לבת מצווה הנהדרים והמשוכללים שלנו ישלימו דוכני מזון וברים מתוקים ומלאים בכל טוב. יש לזכור עד כמה היום הזה מיוחד עבור החוגגת וגם עבור החברים והחברות שלה, ומסיבה זאת כדאי להשקיע בו. מדובר בחוויה חד פעמית שלא תחזור על עצמה, ולכן מומלץ בחום שתותיר זיכרונות מתוקים ומהנים עבור כולם.