החלטתם לחגוג יום הולדת לבת שלכם, הגיעה שעתה של שמחה גדולה במשפחה- יום הולדת, חתונה, ברית או בריתה, בת\בר מצווה, סתם מפגש חברותי כזה או אחר, מסיבת ריקודים עד אור הבוקר או איזה אירוע עיסקי. מעבר לארגון הטכני של המסיבה, הקישוט, המוסיקה, הזמנת האורחים האהובים קיימת גם בעיית הקולינריה הלא פשוטה. לארח כמות גדולה של אנשים זוהי פרוצדורה מסובכת ויקרה לפעמים ובהרבה מהמקרים אין לנו את היכולות היצירתיות לעמוד בדרישות האורחים. לכן הומצאו מכונות הברד.

קבל הצעת מחיר

מכונת ברד להשכרה מקצועית מייצרת את הברד הקר בטעמים שונים ובצבעים שמושכים את העין. זוהי אטרקציה קולינרית לכל דבר שגם מעניינת את האנשים שסביבה וגם משאירה זיכרון מתוק בפה. בימות הקיץ החמים כאשר אנו בוחרים להפיק אירוע מסיבתי במקום בטבע או כל מקום שהוא מחוץ לבית, שתיה מרובה מחייבת ואם האירוע כולל בתוכו ילדים מוזמנים רבים אז מכונת הברד יכולה להוות פיתרון נפלא להתמודדות עם השמש היוקדת.

השכרת מכונת ברד כרוכה בתשלום סמלי, כמה מאות שקלים שיכולים לחסוך לנו השקעה בשתיה ממותקת, יחד עם תשלומי ההשכרה מגיעים גם טעמי ברד שונים לבחירתם של האורחים שיקררו את האווירה ויצננו את האורחים בשעות הקשות של היום.

ניתן למצוא אצלנו מכונות ברד להשכרה לאלו המעוניינים לחסוך בעלויות, מה גם שהאטרקציה היא בלתי נשכחת ומשאירה טעם של עוד.
את סוג הברד אפשר להתאים לסוג המסיבה, אם זו מסיבת ילדים אפשר לעשות זאת בטעמים ממותקים, אם זו מסיבת עובדים או ארגון כלשהו אפשר לעשות ברד בטעם קפה, אם זו מסיבה צעירה עם ריקודים ודיג'יי אפשר להכין את הברד בתוספת אלכוהול, גם צונן וגם משכר, זוהי גם דרך נפלאה לחסוך בעלויות בר. מכונות ברד משתלמות יותר בעלות של השכרה מאשר בעלות הקניה במיוחד אם מדובר באירוע חד פעמי.

פרטים נוספים

  • מכונת ברד שני ראשים
  • ניתן לשלב שני טעמים כולל אייס קפה
  • קלה מאוד לתפעול
  • 12 ליטר בכל מיכל (סה"כ 24 ליטר)
  • מתאימה לאירועים גדולים
  • ניתן לרכוש כוסות מתאימות וקשים

טעמים- פטל, ענבים, קולה, לימון, מנגו, אבטיח, תות בננה, מלון
סורבה- פסיפלורה, תות, לימונענע
אייס- קפה, וניל, בננה