קבל הצעת מחיר

כל מי שמתכנן חגיגה או אירוע מכל סוג שהוא חושבים בראש ובראשונה על האורחים ואיזה אוכל יוגש להם. במדינת ישראל ברוכת האירועים בהחלט יש צורך לחדש מדי פעם ולהעניק לאורחים חוויה מהנה וגם טעימה שהם לא ישכחו במהרה. בשנים האחרונות, בעלי אירועים כבר לא מסתפקים בקייטרינג בלבד, אלא בדוכני מזון וקינוחים מסוגים שונים אשר הופכים כל אירוע למיוחד במינו.

אחד מדוכני הקינוחים הפופולריים ביותר כיום הוא דוכן גלידה לאירועים שניתן לשכור ולהביא לכל מקום בארץ. הדוכנים הייחודיים הללו מהווים אטרקציה בפניי עצמה, וכיום אתם יכולים ליהנות ממספר סוגים של דוכני גלידה לאירועים הזמינים לכם במרחק של שיחת טלפון בלבד:

דוכן גלידה איטלקית – קשה להתחרות בטעמה של הגלידה האיטלקית המסורתית, ולכן זה לא פלא כי דוכנים מהסוג הזה הם פופולריים במיוחד כיום. דוכן גלידה לאירועים המגיש גלידה איטלקית כולל מספר טעמים נפלאים של גלידות וגם תוספות, כמו פירות חתוכים, סירופים, שוקולדים, ועוד.

את הגלידה יגיש דייל שיפנק את האורחים בכוס או גביע גלידה בטעמים שהם רוצים ויאפשר להם ליהנות מקינוח צונן ומתוק בכל אירוע.

דוכן גלידה אמריקאית – גלידה אמריקאית היא גלידה רכה היוצאת ישירות ממכונה ונמזגת לכוס או גביע וופל פריך. גם דוכן גלידה מהסוג הזה מופעל על ידי דייל מקצועי שימתיק כל אירוע ויגיש לאורחים את הקינוח האהוב בכל עת שהם ירצו.

ומה עם הסורבה?

כיום ישנם אנשים רבים אשר רגישים לחלב ומוצריו, אולם למרבה השמחה יש תחליף אהוד וטעים במיוחד לגלידה – הסורבה. סורבה רך מאפשר לאורחים שאינם יכולים לאכול לקטוז ליהנות מקינוח טעים בלי להרגיש שהם מפסידים דבר.

מלבד סורבה, ישנם גם דוכני גלידות לאירועים המגישים גלידות על בסיס חלב צמחי, כמו גלידות על בסיס סויה, מה שהופך את הדוכנים הללו למושלמים עבור אנשים רגישים ללקטוז, או אירועים בשריים כשרים שבהם רוצים להגיש קינוח “חלבי” לאורחים.

דוכן גלידה לאירועים – לאילו אירועים הוא מתאים?

דוכן גלידה יכול להתאים למגוון רחב של אירועים – החל מימי הולדת, דרך מסיבות רווקים, ועד לאירועים עסקיים. הדוכנים כוללים גלידה טרייה מרכיבים איכותיים ותוספות נפלאות שכל אורח ואורחת ישמחו לטעום.

הדוכנים מופעלים על ידי דיילים מקצועיים, וניתן להתאים אותם לסוג האירוע שאתם עורכים כדי שכולם ייהנו מהקינוח האהוב הזה.

כדי להיות בטוחים שאתם וגם האורחים שלכם יהיו מרוצים, מומלץ להזמין דוכן גלידה לאירועים מהמומחים שתמצאו בכיפלנד. באתר תוכלו למצוא דוכן גלידה שיותאם לדרישות והרצונות שלכם כדי שהאירוע שלכם יהיה בדיוק כמו שתרצו. בדוכנים הללו תוכלו לבחור את טעמי הגלידות והתוספות שאתם רוצים להגיש לאורחים, וכן לבחור את סוג הגלידה שאתם מעוניינים בה.

המתיקו כל אירוע עם אחד הקינוחים האהובים ביותר – צרו קשר עם כיפלנד ובחרו את דוכן הגלידה המושלם והמתוק ביותר לכל אירוע!