השכרת מתנפחי מים לימים החמים של הקיץ

לפניכם מבחר של מתנפחי מים להשכרה כולל מגלשות מים במגוון גדלים וסגנונות שונים, מגלשות מים שניתן לקחת באיסוף עצמי ועד מגלשות מים ענקיות.

*** ניתן לשלב מתנפחי מים עם עוד מבחר של מתנפחים להשכרה בכיפלנד

מחפשים דרך לשדרג אירוע קיץ לוהט? אחת האטרקציות הכיפיות ביותר לבחירתכם היא מתנפחים עם מים! אלו מתנפחי מים צבעוניים וגדולים המשלבים פעילות עם מים, והופכים את האירוע לחוויה רטובה ושמחה במיוחד.

סוגים של מתנפחי מים להשכרה

ישנם סוגים שונים של מתנפחים עם מים:

  • מגלשות עם בריכה בתחתית
  • מגלשות לתוך בריכה חיצונית
  • בריכה מתנפחת
  • מתנפח מים אתגרי

מגלשות מים עם בריכה בתחתית

הסוג הפופולרי ביותר הם מגלשות מים. אלו הם מתנפחי מים שהם למעשה מגלשות מים; ילדים מטפסים עליהם ומתגלשים עד לתחתית, שהיא בריכה קטנה. מגלשות מים מגיעות במגוון גבהים וגדלים ובעיצובים שונים המתאימים לילדים בכל הגילאים – ישנה מגלשת מים אקסטרים דו מסלולית, מגלשת מים בסגנון דולפינים, מגלשת מים בסגנון דקלים אקזוטיים וכן גם מתקן ענק המשלב שתי מגלשות גבוהות (כ- 6 מטר).

מגלשת מים לתוך בריכה חיצונית

אופציה נוספת היא מגלשת מים מתנפחת שאין בריכה בתחתית, ולמעשה היא מתחברת לבריכה קיימת – כמו בריכה ביתית או בריכה עירונית. 

בריכה מתנפחת

מתנפח מים שהוא למעשה בריכה וניתן למלא אותה במים. כך ניתן להביא בריכות מתנפחות גדולות ושוות לאירועים, לימי כיף, ולכל הזדמנות שדורשת בריכה גדולה ובטיחותית לילדים.

מתנפח מים אתגרי – וויפאאוט

מתנפח מים אתגרי ותחרותי בסגנון אתגר ה- וויפאאוט או אתגרי הנינג'ה המוכרים! את המתנפח מים הזה מניחים על בריכה קיימת, וילדים יכולים לעבור את המכשולים הרבים שהמתנפח מים מציב בפניהם כמו קיר טיפוס או קפיצה בין כדורים. האתגר הזה פופולרי מאוד כאטרקציה לבר מצווה או לבת מצווה ומסיבות כיתה. 

מתי מתאים לשכור מתנפחי מים?

מתנפחים עם מים מתאימים לאירועים שמתרחשים בקיץ ובשעות היום, וכן מתאימים בעיקר לילדים או נערים, ולכן הם פופולרים מאוד כאטרקציות לבר מצווה או בת מצווה ומסיבות יום הולדת שונות בכל הגילאים (ניתן לבחור במתנפח בגובה המתאים לגיל הילדים). כמו כן, מתנפחי מים מתאימים גם לאירועים משפחתיים אחרים כמו מסיבות בריכה, ימי כיתה וכן גם ימי כיף בעבודה המתאימים לכל המשפחה. מתנפחים כאלו משלבים אדרנלין ומבטיחים חוויה מלאת כיף, צחוק והרבה מים! 

מתנפחי מים להשכרה – מה צריך לדעת?

אם אתם מחפשים לשכור מתנפח מים לאירוע שלכם, דעו שאין כל בעיה לעשות זאת. כל מה שאתם צריכים זה חיבור לנקודת חשמל במקום האירוע, כך שתוכלו לחבר את המתנפח למקור החשמל. כמו כן, מומלץ שיהיה צינור מים נגיש למילוי. מתנפחי מים להשכרה מגיעים עם מפוח חשמלי תואם. 

ב"כיפלנד", חברה מובילה בתחום של אטרקציות לאירועים בפריסה ארצית, נשמח לעמוד לרשותכם עם מגוון גדול של מתנפחי מים ומתנפחים בלי מים. המתנפחי מים שלנו עומדים בכל תקני הבטיחות וכוללים ביטוח פעילות. אנחנו מספקים תפעול מלא על ידי אנשי צוות מקצועיים ואדיבים, שיביאו את המתנפחי מים עד אליכם, ירכיבו אותו, יתפעלו אותו לאורך כל האירוע ובסוף האירוע ירוקנו ויקפלו אותו, כך שלא תצטרכו לעשות דבר!