השכרת מתנפחים עם מים לימים החמים של הקיץ – לפניכם מבחר מגלשות מים במגוון גדלים וסגנונות שונים, החל ממגלשות שניתן לקחת באיסוף עצמי ועד מגלשות ענקיות.

מחפשים דרך לשדרג אירוע קיץ לוהט? אחת האטרקציות הכיפיות ביותר לבחירתכם היא מתנפחים עם מים! מתנפחים צבעוניים וגדולים המשלבים פעילות עם מים, והופכים את האירוע לחוויה רטובה ושמחה במיוחד. 

סוגים של מתנפחים המשלבים מים

יש סוגים שונים של מתנפחים עם מים – מגלשות עם בריכה בתחתית, מגלשות לתוך בריכה חיצונית, בריכה מתנפחת ומתנפח אתגרי: 

 

  • מגלשות מים עם בריכה בתחתית: הסוג הפופולרי ביותר הוא המגלשות. אלו הם מתנפחים שהם למעשה מגלשות מים; ילדים מטפסים עליהם ומתגלשים עד לתחתית, שהיא בריכה קטנה. מגלשות מים מגיעות במגוון גבהים וגדלים ובעיצובים שונים המתאימים לילדים בכל הגילאים – ישנה מגלשת מים אקסטרים דו מסלולית, מגלשת מים בסגנון דולפינים, מגלשת מים בסגנון דקלים אקזוטיים וכן גם מתקן ענק המשלב שתי מגלשות גבוהות (כ-6 מטר).
  • מגלשת מים לתוך בריכה חיצונית: אופציה אחרת היא מגלשת מים מתנפחת שאין בריכה בתחתיתה, ולמעשה היא מתחברת לבריכה קיימת – כמו בריכה ביתית או עירונית. 
  • בריכה מתנפחת: מתנפח שהוא למעשה בריכה אותה ניתן למלא במים. כך ניתן להביא בריכות גדולות ושוות לאירועים, לימי כיף, ולכל הזדמנות שדורשת בריכה גדולה ובטיחותית לילדים.
  • מתנפח “ווייפאאוט”: מתנפח מים אתגרי ותחרותי בסגנון אתגר ה-“וויפאאוט” או אתגר הנינג’ה המוכרים! את המתנפח הזה מניחים על בריכה קיימת, וילדים יכולים לעבור את המכשולים הרבים שהמתנפח מציב בפניהם כמו קיר טיפוס או קפיצה בין כדורים. האתגר הזה פופולרי מאוד כאטרקציה לבר מצווה או בת מצווה ומסיבות כיתה. 

 

מתי מתאים לשכור מתנפחים עם מים?

מתנפחים המשלבים מים מתאימים לאירועים שמתרחשים בקיץ ובשעות היום, וכן מתאימים בעיקר לילדים או נערים, ולכן הם פופולרים מאוד עבור אטרקציה לבר מצווה או בת מצווה ומסיבות יום הולדת שונות בכל הגילאים (ניתן לבחור במתנפח בגובה המתאים לגיל הילדים). כמו כן, המתנפחים מתאימים גם לאירועים משפחתיים אחרים, מסיבות בריכה, ימי כיתה וכן גם ימי כיף בעבודה המתאימים לכל המשפחה. מתנפחים כאלו משלבים אדרנלין ומבטיחים חוויה מלאת כיף, צחוק ומים! 

השכרת מתנפחים עם מים – מה צריך לדעת?

אם אתם מחפשים לשכור מתנפח עם מים לאירוע שלכם, דעו שאין כל בעיה לעשות זאת. כל מה שאתם צריכים זה חיבור לנקודת חשמל במקום האירוע, כך שתוכלו לחבר את המתנפח למקור החשמל. כמו כן, מומלץ שיהיה צינור מים נגיש למילוי. המתנפחים מגיעים עם מפוח חשמלי תואם. 

ב”כיפלנד”, חברה מובילה בתחום האטרקציות לאירועים בפריסה ארצית, נשמח לעמוד לרשותכם עם מגוון גדול של מתנפחים עם ובלי מים. המתנפחים שלנו עומדים בכל תקני הבטיחות וכוללים ביטוח פעילות. אנחנו מספקים תפעול מלא על ידי אנשי צוות מקצועיים ואדיבים, שיביאו את המתנפח עד אליכם, ירכיבו אותו, יתפעלו אותו לאורך כל האירוע ובסוף האירוע ירוקנו ויקפלו אותו, כך שלא תצטרכו לעשות דבר!