השכרת מכונת פופקורן הפכה לפופלארי מאוד בשנים האחרונות, מכונת פופקורן מתאימה לאירועים קטנים וגדולים כאחד ומיועדת למבוגרים וילדים מגיל 5 ומעלה.

קבל הצעת מחיר

מכונת פופקורן קלה מאוד לתפעול וגם אדם שאינו מנוסה יכול להפעילה בלי בעיות.
שיקול נוסף של לקוחות המבקשים מכונת פופקורן להשכרה הוא בכך שעלויות החומרים נמוכות- כל מה שנדרש להפעלת מכונת פופקורן הוא שקיות נייר או כוסות חד פעמיות, גרעיני תירס ושמן.

מכונת פופקורן להשכרה היא מוצר שהופך את גרגירי התירס ממצבם הגולמי למצב של פופקורן. המכונה בנויה משני חלקים עיקריים, החלק החיצוני של המוצר בצורת קוביה שקופה בה נערם הפופקורן והמנוע עצמו (המחובר לחלק הראשון מלמעלה) אליו מוסיפים את גרגירי התירס והשמן -ובעזרת חימום וסיבוב נוצר הפופקורן.

רק אצלנו מכונת פופקורן ב-129 ש"ח בלבד !!

 

מכונת פופקורן להשכרה
מכונת פופקורן מקצועית תוצרת ארה"ב

איך מפעילים מכונת פופקורן?
הפעלה של המכונה היא פעולה נורא פשוטה וידידותית, שלא מצריכה מאיתנו כל ידע או ניסיון קודם. המכונה בנויה בצורת קוביה, שבתוכה ישנו סיר חימום קטן, למעלה נמצאת מנורת תאורה קטנה, ולמטה נמצא גוף החימום אשר שומר לנו את הפופקורן חמים וטעים.
הפעולה הראשונה שעלינו לעשות זה להפעיל את המכונה על ידי כפתור, התאורה נדלקת והגוף חימום התחתון מתחיל לעבוד, הפעולה השניה שנעשה זה להפעיל את גוף החימום שנמצא בתוך הסיר על ידי לחיצה על הכפתור השני, נשפוך את הכמות הדרושה של גרעיני התירס ביחד עם השמן ותוך מספר דקות גרעיני התירס יהפכו לפופקורן חמים וטעים! כך עובדת מכונת פופקורן להשכרה.

השכרת מכונת פופקורן

עלות השכרת מכונת פופקורן בכיפלנד היא 129 ש"ח .
בזמן התשלום עבור מכונת פופקורן להשכרה ניתן לקבל תוספת של כוסות חד פעמיות בעלות של 30 אגורות לכוס.
התשלום המצויין למעלה עבור השכרת מכונת פופקורן מתייחס לשכירות יומית, האיסוף הוא בבוקר של אותו יום והחזרה ביום המחרת.

עכשיו כשאתם יודעים את כל הפרטים, תוכלו להחליט האם מכונת פופקורן להשכרה יכולה להתאים למסיבה שלכם.
לא לשכוח להוסיף מלח כמה שאוהבים…ואפשר להתחיל לזלול!

מוצרים קשורים