משחקים לבר מצווה – אטרקציה מרכזית באירוע

אם יש הוכחה בחיים לכמה מהר חולף הזמן, היא נמצאת בחגיגות בר המצווה של ילדכם. גם אם אתם מביטים באופק ורואים שנותרו עוד חודשים ארוכים לאירוע החשוב, לפני שתבינו מה זו עמדת מולטימדיה ומה כדאי להביא לבר הממתקים, האירוע יגיע.

אז כדי שלא תבואו לא מוכנים, כדאי שתדעו כמה דברים על משחקים לבר מצווה – נושא שהפך להיות מרכזי יותר ויותר בשנים האחרונות. במה בדיוק מדובר? על מה חשוב להקפיד בבחירת האטרקציות והמשחקים? היכן ניתן להזמין שירות שכזה? על שאלות אלו ועוד רבות אחרות, תוכלו למצוא כאן.

משחקים לבר מצווה – מה זה אומר?

הזמנים משתנים, אין כל ספק. אם לפני 30 שנה מרכז האירוע היה בעלייה לתורה, לפני 20 שנה בעוגות ובממתקים ולפני עשור בתקליטן ובתכנית האמנותית, כיום חגיגת בר מצווה מודל 2022 הפכה להיות אינטראקטיבית ופעילה במיוחד ויש צורך באטרקציות לבר מצווה מגוונות ומפעילות עבור הילדים. ככה זה, הילדים של היום זקוקים להפעלות בלי הפסקה, ובדיוק בשביל זה נולד הקונספט המצליח של משחקים לבר מצווה. כאן מדובר במגוון רחב של משחקים אנלוגים ודיגיטלים כאחד.

בין המשחקים האהובים במיוחד על דור העתיד נמצאים שולחנות משחק למיניהם:

שולחן כדורגל, שולחן הוקי אוויר, עמדת קליעה לסל, משחקי מבוכים, תחרויות שונות, משחקי מחשב, משחקי ספורט, משחקי וידאו, קרבות ומלחמות.

אפשר גם להרחיק לכת עם שולחן ביליארד, באולינג קומפקטי, משחקי תחנות, מתנפחים ושלל רעיונות נוספים ככל שהדמיון והיצירתיות שלכם מפליגים.

מה חשוב להקפיד בבחירת משחקים לבר מצווה?

כמו שכבר הבנתם, יש שלל רעיונות ואפשרויות כאשר מדובר על משחקים לבר מצווה וחשוב לבחור אותם באופן נכון. כמובן שדעתו של חתן השמחה חשובה במיוחד ועל כן מוטב להתייעץ איתו מה עושה לו ולחבריו כיף ושמח. בדקו מה אחוז הבנים-בנות באירוע הצפוי, והיערכו בהתאם עם משחקים המתאימים לשני המינים. כמובן שהקפידו על בחירה במשחקים בטיחותיים, ואם אפשר להימנע מאלימות ומסריה הסמויים (במשחקי המחשב בעיקר), העדיפו זאת, גם במחיר של כעס רגעי של ילדכם האהוב.

שאלות ותשובות בנושא משחקים לבר מצווה

עדיין מבולבלים? לא סגורים על עניין כזה או אחר? רוצים לדעת יותר? הנה כמה שאלות רלוונטיות שעשויות לעניין אתכם:

 • האם כדאי לשלב משחקים עם אטרקציות לבר מצווה?

  אנחנו בהחלט ממליצים על כך! אטרקציות לבר מצווה, כמו בר מתוקים, הופעת אומן, סדנאות העשרה, זיקוקים וכדומה, מעניקות ערך מוסף גדוש הנאה לילדכם ולחבריהם. אין ספק, מדובר בשילוב מנצח!

 • כמה זמן לפני האירוע יש להתארגן על משחקים לבר מצווה?

אנו ממליצים להתארגן על משחקים לבר מצווה מספר חודשים לפני, ולהגיע למצב ש-3-4 שבועות לפני המסיבה, הכול כבר סגור ומוכן.

 • האם משחקים לבר מצווה מתאימים גם לבת מצווה? 

  בהחלט, חברת כיפלנד מספקת בנוסף למשחקים לבר מצווה, גם משחקים לבת מצווה אשר יהפכו את אירוע הבת מצווש לחוויה בלתי נשכחת. המשחקים ברובם דומים למשחקי הבר מצווה אך ישנם מספר משחקים שאולי יתאימו יותר לאירוע עובר ילדה וחברותיה.

 • היכן כדאי להזמין שירותי השכרת משחקים לבר מצווה ואטרקציות?

  חברת כיפלנד ידועה בשל מקצועיותה ותוצאותיה המוצלחות. אנחנו נשמח לספק לכם המלצות, ביקורות וחוות דעת על החברה שלנו ופועלה ולהזמין אתכם להתרשם במו עיניכם מעבודתה בשטח. משחקים ואטרקציות לבר מצווה – להפוך את האירוע לבלתי נשכח. שיהיה במזל!

 • איזה סוגים של משחקים לבר מצווה כדאי להזמין? 

  כאשר מזמינים משחקים לאירוע הבר מצווה, חשוב מאוד להתחשב בסגנון ותחומי עניין של נער הבר המצווה וחבריו. בעוד ישנם בנים פעילים וספורטיבים יותר שיעדיפו משחקים פעילים כמו שולחנות כדורגל, ישנם ילדים אשר מעדיפים את עולם הגיימינג והמולטימדיה ולכן האופציה האידיאלית עבורם תהיה משחקי מולטימדיה או משחקי מציאות מדומה לאירועים שמשלבים גם אקטיביות וגם גיימינג.