חג פורים אהוב על ידי כל הילדים והמבוגרים, ההלכה היהודית קובעת כי ימי החג נועדו להיות “ימי משתה ושמחה”, כלומר עלינו לחגוג ולשמוח, ומצווה עלינו לחלק משלוח מנות, ובתלמוד מוזכרת החובה גם ללגום אלכוהול.

אירועי החג מתחילים במוסדות החינוך כשבוע לפני קריאת מגילת אסתר, בשבוע זה נהוג להזמין אטרקציות והפעלות שונות לילדים, גם מקומות עבודה רבים, וברוב היישובים והקיבוצים בארץ, מציינים את החג ומפיקים אירוע ססגוני ותוסס בו הילדים והמבוגרים מתחפשים ומבלים יחדיו. כדי להפיק אירוע מושלם לפורים מומלץ להזמין דרכנו הפעלות מיוחדות ומקוריות לפורים, לדוגמה שולחנות משחק, עמדות מולטימדיה, דוכני מזון בשלל עיצובים מרהיבים, עמדות צילום לאירועים, ביתני יריד ועוד.

מה אנחנו מציעים לפורים?

צוות כיפלנד אוהב את חג פורים ומציע מגוון אטרקציות והפעלות מקוריות לכל סוגי האירועים בחג. באפשרותכם להזמין מגוון הפעלות לפורים כגון מתחם ביתני שעשועים עם מתקנים איכותיים, משוכללים ובטיחותיים המיועדים לבנים ולבנות בכל הגילאים. במקום עוד אירוע רגיל וסטנדרטי לחג פורים, נשמח לסייע לכם להפיק אירוע תוסס ודינמי עם שלל הפעלות ואטרקציות מדליקות ומלהיבות.

אנו מציעים מתקנים מיוחדים המתאימים לחגיגות קטנות וגדולות במהלך החג, למשל אפשר לתכנן ולהקים יריד גדול הכולל מבחר מתקנים כמו בפארק שעשועים גדול וססגוני. למסיבות קטנות יחסית כדאי להזמין עמדות קליעה מדליקות, שולחנות משחק כמו כדורגל, הוקי אוויר, ביליארד ופינג פונג, מתקני מתנפחים לגילאים שונים, ג’ימבורי לקטנטנים ויש אפשרות לשכור גם עמדות מולטימדיה ברוח החג, מומלץ בחום להזמין גם דוכני מזון וכך אינכם צריכים לדאוג לאוכל.

ההפעלות שלנו לפורים מיועדות לכולם, ללקוחות פרטיים המעוניינים להפיק אירוע יוקרתי בגינה הפרטית או בפארק סמוך לבית, לרשויות מקומיות המחפשות הפעלות מקוריות לחג, למוסדות חינוך פורמליים ובלתי פורמליים, לחברות וארגונים המתכננים מסיבת פורים גדולה לצוות העובדים, למפיקי אירועים המחפשים אטרקציות חדשות ומדליקות כדי למשוך את המשפחות עם הילדים וכדומה.

בנוסף, הכנו עבורכם אטרקציות מדליקות המתאימות לחג פורים כמו דוכני מזון שונים, לדוגמה דוכן לאפיית פיצות בטאבון, דוכן המבורגרים ויש עוד מגוון אפשרויות כמו דוכן צ’יפס עם קטשופ, נקניקיות בלחמנייה טרייה (הוט דוג), ג’חנון, פופקורן, ופל בלגי, גלידות, פירות ועוד.

הפעלות ברוח החג

מצווה עלינו לשמוח ולצהול בחג פורים, לכן נהוג להפיק ירידים ססגוניים עם שלל דוכנים ומתקני שעשועים. באפשרותכם לשכור מחברת כיפלנד ציוד מלא להפקת מסיבות פורים וירידים, אנו מציעים את כל הציוד והמתקנים הנדרשים ומתחייבים למחירים תחרותיים.

אנו מציעים הפעלות ברוח החג עם מתקנים מעוצבים בשלל צבעים, יש לנו גימיקים חדשים שיהפכו את האירוע שלכם בפורים הקרוב למסיבה הכי טובה בעיר. נשמח לסייע לכם לקבל החלטות נכונות ולבחור במתקנים ובהפעלות המתאימות לאירוע שלכם, בהתאמה לכמות וגיל המשתתפים, מיקום האירוע, מזג אוויר ובהתאם למגבלות התקציב שלכם.