איך לשלב אטרקציות לבר מצווה שמתאימות בדיוק עבור המוזמנים שלכם?

בשעה טובה הילד שלכם עומד לחגוג בר מצווה, טקס מסורתי המציין את המעבר מילדות לבגרות ואת קבלת עול המצוות. כדי לחגוג את האירוע המשפחתי החשוב והמרגש עליכם לתכנן את מסיבת הבר מצווה חודשים מראש, כיום רבים עורכים את טקס העלייה לתורה בכותל המערבי בירושלים ולאחר מכן עורכים אירוע רב משתתפים באולם או בגן אירועים, יש גם המסתפקים באירוע אינטימי עם המשפחה הקרובה וחבריו של הילד. כדי לשדרג את האירוע חשוב לבחור מספר אטרקציות מלהיבות ומקוריות, וכמובן אין לשכוח להזמין מנות טעימות מחברת קייטרינג מובילה.

הפקת אירוע בר מצווה מרגש ובלתי נשכח

לאחר שבחרתם מקום לאירוע והכנתם רשימת מוזמנים עליכם לקבל החלטות חשובות ולהזמין בעלי מקצוע מנוסים כמו תקליטן, צלם אירועים וחברת קייטרינג. כעת הגיע הזמן לבחור אטרקציות מדליקות לשדרוג החוויה לכל האורחים, לילדים ולמבוגרים. יש מגוון עצום של אטרקציות המתאימות למסיבות בר מצווה, לדוגמה שולחנות משחק כמו הוקי אוויר, כדורגל, ביליארד ופינג פונג, מתקני מתנפחים, דוכני מזון ועמדות של משחקי מחשב, מולטימדיה ומציאות מדומה.

את האטרקציות מומלץ לבחור בעזרת אנשי מקצוע מנוסים על מנת לקבל החלטה איזה הפעלות ואטרקציות מתאימות למאפייני האירוע, מיקום, כמות משתתפים ומאפייני המוזמנים. אם מתכננים מסיבת בר מצווה קטנה יחסית בה לוקחים חלק בעיקר חבריו וחברותיו לספסל הלימודים של הילד, כדאי להזמין חבילה בסיסית של אטרקציות לאירועים כמו עמדות מולטימדיה עם המשחקים החדשים שכל הילדים אוהבים, סימולטורים מדליקים, בר מתוקים, דוכני מזון מעוצבים וכדומה.

התאמת האטרקציות למאפייני המוזמנים

כיום, בכל אירוע משפחתי או עסקי, נהוג לשלב מספר אטרקציות כדי להפוך את האירוע למקורי וייחודי. יש אטרקציות רגילות שכולם כבר מכירים לכן כדאי לבחור בפעילויות חדשות ומקוריות יותר על מנת להציע תוכן מלהיב למוזמנים. כך לדוגמה, ניתן לבחור אטרקציות לבר מצווה כמו שולחן משחק קליעה למטרה המאפשר לילדים ולאורחים המבוגרים להתחרות ביניהם וליהנות מפעילות מיוחדת, אפשר לשלב באירוע גם אטרקציות כמו עמדת צילום לאירועים, מתקן מתנפח של קיר טיפוס, מתקן מתנפח לתחרות קליעה לסל, ויש גם מתקנים מדליקים למים המתאימים למסיבות בר מצווה ליד הבריכה.

את האטרקציות יש לבחור בהתאם לכמות המשתתפים וגילם, אם מזמינים משפחות עם ילדים קטנים כדאי לשלב במתחם המתנפחים גם מתקני ג’ימבורי ומתקן מתנפח אחד לקטנטנים.

כדי לשלב באופן מושלם את האטרקציות שאתם מזמינים כדאי לתכנן מתחם משחקים ופעילויות לילדים, גם המבוגרים מוזמנים לקחת חלק פעיל ולהשתתף במשחקים ובתחרויות השונות, ובמידה ומפיקים אירוע גדול כדאי לחשוב על אירוע בסגנון פארק שעשועים ולהזמין גם דוכני מזון.

לסיכום, יש מגון אטרקציות לבר מצווה, בעזרת צוות מנוסה של חברה המתמחה באטרקציות ובציוד לאירועים ניתן לבחור את המתקנים החדשים והמתאימים ביותר לאירוע שלכם, ולהפיק עבור הילד מסיבת בר מצווה בלתי נשכחת לכל החיים.