אף פעם לא מוקדם מדי לחשוב על מתנות המתאימות כמתנות לקראת סוף שנת הלימודים. אמנם ישנו מבחר עצום של מתנות, אך חשוב להיערך מבעוד מועד, שכן פעמים רבות יש כוונה לרכוש מתנות אישיות, ממותגות או כאלה בעלות הקדשה. לקראת סוף השנה יהיה זה לחוץ מאד לבחור ולהזמין, מה גם שאז הרבה מאד ועדי הורים מבצעים הזמנות ולכן כדאי לדעת מראש מה רוצים להזמין ואפילו כבר לבצע את ההזמנה. כך אפשר להיות שקטים ורגועים שכאשר יגיע הזמן לתת את המתנות – הן תהיינה מוכנות ללא שום לחץ. הדבר דומה להזמנה מראש של האטרקציה שתתאים כהפעלה במסיבת סוף השנה.

אילו אפשרויות של אטרקציות קיימות כיום?

כאמור, העידן הנוכחי מביא עימו אינספור אפשרויות של אטרקציות שעשויות להתאים לכל מסיבה, לכל טווח גילאים ולכל תנאי סביבה. כך למשל אפשר לבחור אטרקציה המתאימה לשימוש בתוך מבנה הגן (מתקני ג’ימבורי, למשל או משחקי ספורט), יש מגוון של מתקנים המתאימים לאזור רחב ידיים כמו חצר הגן או גינה ציבורית (מתקנים מתנפחים, לדוגמא), או כל משחק או הפעלה אחרים שעשויים להביא איתם הנאה גדולה גם לילדים שמציינים את סוף השנה וגם עבור ההורים שלבטח מתרגשים לא פחות מהם. החוכמה היא, כמובן, לבחור את האטרקציה שהכי תתאים ותביא להנאה הגדולה ביותר במסיבת הסיום.

איך בוחרים את האטרקציה הנכונה?

כמו בכל בחירה אחרת – גם כאן החוכמה היא לבחור את האטרקציה או האטרקציות שיביאו עימן את ההנאה הגדולה ביותר. איך עושים את זה? בוחנים לעומק כמה פרמטרים חשובים כמו – גיל הילדים, כמות הילדים שאמורים להשתתף, מיקום המסיבה, קרבה למבנים אחרים או אנשים וכמובן נושאים או תחומי עניין שממילא ילדים מתעניינים בהם או מעדיפים אותם. כאשר עונים על שאלות כאלה – קל יותר למצוא בדיוק את האטרקציה שתהיה מתאימה למסיבת הסיום ובזכותה המסיבה תהפוך למיוחדת, מהנה ומלאה בתוכן וערך. כאשר מתאימים את האטרקציה או האטרקציות בדיוק למה שהילדים אוהבים – אין ספק שהם יידעו להעריך את המחשבה עליהם.

אטרקציה מוצלחת שתיצור זיכרונות וחוויות

אנשי הצוות של הגן רוצים בדרך כלל לא רק שמסיבת הסיום עצמה תהיה מוצלחת ומהנה, אלא שבעקבותיה ייווצרו לילדים ולהורים גם זיכרונות חדשים וחוויות שיסכמו עבורם את התקופה שבה בילו בגן הילדים ולכן מומלץ לחלק לילדים מזכרות מהאירוע וישנן חברות המתמחות בנושא זה ומציעות מבחר מתנות לגני ילדים. בחירה באטרקציה הנכונה תשאיר טעם של עוד בפני מי שמצפה לו בגן שנה נוספת ותסייע לסיים את התקופה בתחושה טובה ושמחה עבור הילדים הבוגרים שממשיכים הלאה אל הגנים הבאים. זו החשיבות האמתית של בחירה באטרקציה שבזכותה מסיבת הסיום תהיה משמעותית ומלאה בכיף והנאה. במשך שנים רבות הילדים ישמחו להיזכר גם במסיבה עצמה וגם בחוויות ולמידה שצברו בגן.