"חג פורים, חג פורים חג גדול לילדים!" מסתבר שהחג הכי צבעוני בשנה הוא חג גדול לילדים אך גם להורים, לכן כדאי לכם להיות מוכנים!. חג התחפושות מגיע בסופו של החורף. אתם אולי תצטרכו רק לארגן לעצמכם תחפושת ומי יארגן את הפעילויות וההפעלות לאותו יום שמח? בדיוק לשם כך אנחנו כאן! צוות כיפלנד ידאג לכם לפעילויות ולהפעלות הכי מקוריות שיש! אנחנו כמובן לא שוכחים את המבוגרים. כל מה שתצטרכו לעשות זה לארגן פעילות לחג אנחנו כבר נדאג לכל השאר!

צוות כיפלנד ידאג לכם לפעילויות ולהפעלות הכי מקוריות שיש! אנחנו כמובן לא שוכחים את המבוגרים. כל מה שתצטרכו לעשות זה לארגן פעילות לחג אנחנו כבר נדאג לכל השאר!

הפעלות לפורים – למי זה מתאים?

חג פורים הוא החג הכי שמח בשנה. מעבר לעדלאידע המתקיימת בערים שונות בארץ יש לקחת בחשבון כי את האטרקציות לילדים ולהורים תצטרכו לארגן לגמרי לבד. כאשר מארגנים אירוע לפורים יש לשים לב לכל הפרטים : מקוריות, יצירתיות ובעיקר פעילות שתשדר הרבה מאוד פאן! אצלנו בכיפלנד ניתן לשדרג כל אירוע (אטרקציות ליום הולדת, אטרקציות לבר מצווה ואפילו אטרקציות לערב חברה). אין סיבה שלא נצליח לשדרג את הפעילות המהנה בחג פורים הקרוב. אז למי הפעילויות שלנו מתאימות? ילדים, בני נוער וכמובן מבוגרים. (מגיעים לגני ילדים, בתי ספר וכל אולם או חצר בהם תרצו לערוך את הפעילות).

הפעלות לפורים – מה יש לנו להציע?

הפעלות יכולות לשדרג לנו את האירוע, אז למה לא להוסיף את ההפעלות לחג הפורים? בחג שכולו כיף וצחוק ניתן לשלב פעילויות מגוונות שיתאימו לכל הגילאים. בין האטרקציות שלנו תוכלו למצוא : עמדות מולטימדיה, שולחנות משחק, מתקנים מתנפחים, דוכני מזון, ביתני יריד ועוד. אז למה אתם מחכים? שריינו את התאריך בו תרצו לערוך את האירוע. למי שרוצה לחסוך בעלויות יש אפשרות לאסוף את הציוד לבד.

אטרקציות לפורים – לא לילדים בלבד

האטרקציות שלנו מתאימות גם לבני נוער. הפעלות לפורים לכל הגילאים. בין האטרקציות תוכלו למצוא : עמדות מולטימדיה, שולחנות משחק ומתנפחים אתגריים. חג פורים נוגע בכל הגילאים : מילדים קטנים ועד מבוגרים, אנו בכיפלנד ערוכים לכל סוגי האירועים.

הפעלות לפורים – למידע נוסף לחצו כאן!