ופל בלגי על מקל

טרנד הבריאות שחדר לעולמינו בשנים האחרונות לא פסח גם על דור ההמשך של ילדינו האהובים. אולם, כשמגיע היום המיוחד ביותר עבורם מדי שנה – יום ההולדת, מוטב לשחרר את הרסן לכמה שעות טובות בשם ההנאה והצחוק של הקטנטנים. מתוקים לימי הולדת, כולל הלהיט החדש שכל הילדים אוהבים – ופל בלגי על מקל, הם חלק בלתי נפרד מכל מסיבה. אז בואו נראה איך תוכלו לעשות לילד/ה שלכם מתוק על הלב…

הכוכב המתוק של חגיגת יום ההולדת

מתוקים לימי הולדת היו מאז ומעולם חלק בלתי נפרד מהחגיגה וילדים רואים את שולחנות המתוקים כאטרקציה בפני עצמה בימי הולדת. אך רק לאחרונה צץ לו הכוכב המנצנץ – ופל בלגי על מקל – ושבר את כל שיאי האהבה. במה מדובר בדיוק? ובכן, זהו דוכן ופל בלגי המציע ופל גדוש בשוקולד בלגי מובחר, עם תוספות מדליקות שילדים אוהבים (כמו סוכריות צבעוניות ושוקולד, מיני מרשמלו, שברי בוטנים / קוקוס / שוקולד מקופלת ועוד), לצד רטבים נפלאים כמו מייפל, שוקולד, ריבת חלב ועוד. כמובן שגם הקונספט היצירתי של ההגשה על מקל תורם את חלקו להצלחה! לא בכדי הילדים לא מוכנים לוותר על הדוכן המתוק, שעובד בלי הפסקה בכל יום הולדת ומסיבה! דוכן ופל בלגי מופעל על ידי איש מקצוע, בהתאם לזמנים שנקבעו מראש עם בעלי השמחה.

 

אפשרויות מתוקות לחגיגה מושלמת

התשבחות על הוופל נכונות, אך ופל בלגי על מקל הוא לא כל הסיפור. קרפ צרפתי, גלידות, פופקורן, סוכריות גומי – כולם ביחד וכל אחד לחוד מעניקים את הייחודיות שלהם לתמונה הגדולה. ניתן גם לבחור בין שלל אפשרויות של בר מתוקים נפלאות וצבעוניות:

  • בר מתוקים עם קונספט – באם אתם בוחרים ביום הולדת נסיכות או פיות, בחגיגה סטייל מלחמת הכוכבים ואולי בכלל בקונספט המוביל של חגיגת עידן הקרח, המתוקים יכולים להתאים אליה כמו כפפה ליד! גם האביזרים הנלווים (מפות, מפיות, מארזי שי לאורחים וכדומה) יהיו חלק מהחגיגה המעוצבת. בקיצור – מעוצב, מדליק, טעים!
  • בר מתוקים – מלוחים: בואו לא נשכח את חובבי המלוחים. השאירו פינה חמה של אהבה למעריצי הבמבה, ביסלי, תפוצ’יפס וחבריהם. כי חייבים להוריד את כל המתיקות עם קצת מלח…
  • עם כוח עזר / עשה זאת בעצמך: ניתן להשכיר שירות מלווה של עובד הנמצא אתכם לאורך כל האירוע או שירות עצמי, בו כל ילד ואורח לוקח לעצמו את אשר חשקה קיבתו.

טווח מחירים של מתוקים לימי הולדת

חבילות מתוקים לימי הולדת מתחילות מ-200 ₪ ואף פחות, ועשויות להגיע לפי 6 מכך! הכול תלוי בכמות, באיכות, בהחלטה אם להשאיר עובד במהלך האירוע וכמובן בהחלטה אם ללכת על ופל בלגי על מקל או לוותר על כך. בכל אופן, החיוך, הצחוק והאושר של ילדכם שווים את ההשקעה, לא?… מתוקים לימי הולדת – הלב של כל חגיגה מוצלחת. מזל טוב!