ההבדל האמיתי והמהותי בין אירוע לבין עוד מפגש רגיל של אנשים שמכירים האחד את השני טמון באיכות ובכמות האטרקציות. כשמדובר באנשים צעירים, ההבדל הזה הופך למשמעותי עוד יותר. בת מצווה קטנה, בינונית וגדולה – כולן צריכות כמה אמצעי בידור איכותיים שיאפשרו לאורחים לשחק ולהתחרות בכיף ובנעימים.

פשוט תרקדו

המשחק ג’אסט דאנס הוא משחק וידאו פופולארי במיוחד בקטגוריית הריקודים. השחקנים עומדים על הפלטפורמה שלו ועל ידי תנועה פיסית צריכים לרקוד ממש כמו הדמויות שבמסך, וניתן לבחור מתוך מספר גדול של שירים פופולאריים. ככל שהתנועות מדויקות יותר – כך זוכים בניקוד גבוה יותר. מתאים מאוד לאירועי בת מצווה ומאפשר לעד 6 שחקנים/ות לשחק יחדיו.

לא לשכוח להצטלם

צלם באירוע זה מאוד 2018. בשנת 2019, הצילום הוא אטרקציה לכל דבר. אנחנו בכיפלנד מבינים את זה ומציעים אטרקציות מבוססות צילום שפוסחות על צלם מקצועי. הן צבעוניות והרבה יותר מעניינות. אז במה בדיוק מדובר?

  • מראת סלפי לאירועיםמראה אינטראקטיבית, דיגיטלית ומאוד לא רגילה, שניתן להציב בכל מיקום באירוע, עם דגש על איזור הכניסה וקבלת הפנים. כל העוברים ושבים יכולים להשתמש בטכנולוגיית הטאץ’ שלה ולהצטלם כמה שירצו, ואת התמונות ניתן לשתף מיד ברשתות החברתיות. עם המראה מקבלים גם מדפסת שתדפיס את התמונות האיכותיות, שמתקבלות עם גב מגנטי. מגניב, לא?
  • תא צילום שקוף – עוד אפשרות מצוינת שמייתרת את הצורך בצלם. הפעם במקום מראה שקופה, מקבלים תא שקוף. המוזמנים יכולים להיכנס אליו, לעשות פרצופים, להשתמש בפאות ובתחפושות – ולהצטלם. קל ליצור באופן זה תמונות צבעוניות וזיכרונות נהדרים מהבת מצווה כולה.

להוסיף כמה שולחנות

כולם אוהבים שולחנות משחק – נניח שולחן כדורגל, שולחן פינג פונג ושולחן הוקי אוויר. זה כיף, זה מעלה את רמת האדרנלין, זה תחרותי וזה ממכר. מתאים מאוד לאירועים של נערות ונערים צעירים. אם יש מקום, ניתן אף ליצור מתחם של שולחנות משחק שונים.

עוד כמה משחקים

מלבד הסימולציה המצוינת ג’אסט דאנס, תוכלו לגוון את הדיגיטציה של האירוע בסימולטורים ובעמדות מולטימדיה, בהם הנערים והנערות יוכלו לשחק במשחקי וידאו מסוגים שונים. כל עמדה כוללת סטנד, קונסולה, מסך וכמובן – המשחקים עצמם. הסימולטורים כוללים מתקן מפואר על בסיס משחק מסוים – סימולטור מרוץ מכוניות, סימולטור סקייטבורד – ועוד. גם במקרה זה ניתן לשקול יצירה של מתחם עמדות מולטימדיה במידה ואפשר.

מה, לא יאכלו?

גם אם מדובר בבת מצווה גדולה וגם אם מדובר בבת מצווה קטנה, אי אפשר לוותר על משהו לאכול. ישנם מגוון אפשרויות בתחום הקייטרינג לאירועים, ובפרט בתחום דוכני המזון והברים המתוקים. תוכלו להזמין מאיתנו דוכנים שיגישו למוזמנים שלל מטעמים טעימים לבחירתכם. זאת הדרך הטובה והנוחה ביותר לאכול באירוע מסוג זה. כל האטרקציות הללו וכמה נוספות מחכות להיות מוזמנות במספר 052-8383355.