באורח החיים העמוס של היום חייב לנוח ולהרגע אחת לשבוע ולעיתים נדמה שכל מה שיש לעשות זה ללכת למסעדה טובה או לסרט טוב. אבל כמה אפשר לעשות זאת ועד מתי? יש כאלו שמרגישים את הצורך בתקשורת אישית יותר עם אלו שלצידם ויש כאלו שרוצים יותר לשמוח ולהשתולל.

אני מאיר פז מנחה ערבים של שירה בציבור. השירה בציבור מאז ומתמיד היתה הבילוי האולטימטיבי, תמיד שמחנו לשמוע קולות חדשים, לשמוע שירי זיכרונות מתוקים ולקפץ לצלילי מנגינות אהובות ומוכרות. הודות לרזומה העשיר שלי בהופעות שירה בציבור ושנים של מוסיקה בלב הבנתי דבר אחד חשוב מאוד, כשהפה מתחיל לפזם מנגינות יחד איתו נפתח גם הלב, וכשנפתחים הלבבות כל הסודות יוצאים, חברויות חדשות נרקמות ויש ניחוח אהבה באוויר. כל ערב שירה בציבור שאני מעביר לאנשים בנגינה ושירים אני נדהם ומתרגש מחדש לראות את השמחה, האחדות והחברותא הולכים ומתעצמים כשעולה המנגינה. מלבבות עייפים וטרודים משיגרת היום העמוסה בארצינו הקטנה הופך הערב לערב מלא לבבות אוהבים ושמחים.

אז איך בעצם אפשר לארגן ערב כזה?

ראשית משוחחים איתי בטלפון, אנו ביחד נקבע תאריך מתאים ונתאם מקום שנקבע על ידכם מראש וכל השאר תלוי רק בי. אני מגיע שעה לפני תחילת האירוע, דואג לארגן את הציוד האישי שלי, מייעץ לפי רצונם של בעלי השמחה בארגון מקומות הישיבה לטובת האקוסטיקה הנכונה במקום, למיקומי מול האורחים היישובים והכל למטרה אחת ויחידה, הצלחתו המסחררת של הערב המיוחל.
את הערב אני מעביר בליווי נגינת אקורדיון ושירים מכל הזמנים. חשוב לי לציין שאקורדיון הוא כלי הנגינה השמח ביותר, כלי נגינה ארץ ישראלי אמיתי שצליליו נשמעים למרחקים והוא תמיד מזכיר לנו תקופות נשכחות של תקומה, ציונות והתחדשות.

אני מנחה את הערב ומבדר אותו בנגינה, בדיבור ובשירה. הנגינה יכולה להפוך אומנותית בקצה ערב אחד ומליצה בקצה ערב שני, הכל בהתאם לדרישות הקהל ולפי איבחון אישי ומקצועי שלי בזכות שנים של ניסיון. אירוע כזה בהנחייתי ובשיתופו של האקורדיון היקר שלי יכול להימשך 4 שעות רצופות. לעיתים הלקוח מבקש אירוע צנוע וקטן אז אני מגיע עם הציוד המינימלי ומעביר אירוע קליל בשעתיים. אם הקהל מעוניין וחפץ במהלך הערב אפשר לעבור לסשן הריקודים.
משירה נוסטלגית ומאחדת אפשר לעבור לריקודים רומנטיים, מקפיצים ומשמחים שאני מביא עימי. מוסיקת סמבה, פסדובלה, צ’ה צ’ה צ’ה ועוד סוגים רבים ואחרים. הציוד שברשותי הוא ציוד ברמה גבוהה מאוד, נשמע מצויין גם בתנאי טבע קשים. הציוד כולל רמקולים איכותיים, מסך, מקרן, מחשב נייד, מיקרופונים לשירה, אקורדיון ואותי כמובן.
סוג ערב שכזה יכול להתקיים כמעט בכל אירוע שבו תחפצו כגון: ארועים משפחתיים, ימי הולדת, ימי נישואין, בר\בת מצוות, אירועים בבתים פרטיים, מפגשים בטבע, אירועים של אירגוני עובדים, ערבי שירה בקיבוץ, ערבי חג, פגישות מחזור, מועדוני זמר ועוד רבים אחרים.
בקיצור ולעיניין, ערב בהנחייתי הוא ערב בלתי נשכח, משמח ומלבב, נוסטלגי וארץ ישראלי. יש אירוע משפחתי בפתח, או עוד סיבה למסיבה עם החברים, אני מאיר פז מבטיח להעביר לכם את הערב על הצד המהנה ביותר שלו.
למידע נוסף: מאיר פז – שירה בציבור.