לופט ליום הולדת
אם אתם מעוניינים לערוך לחבר הטוב ביותר, לבת או בן הזוג שלכם ואפילו לילדכם המתבגר מסיבת יום הולדת אותה הם לא יישכחו, ההמלצה היא לבחור באחד הטרנדים של שנת 2013, לופט ליום הולדת.

ימי הולדת ואירועים שונים בלופט
אם לפני כמה שנים ניתן היה לראות מודעות רבות המציעות לופטים להשכרה לאירועים שונים, ביניהם לופט ליום הולדת, לופט לאירועי יוקרה, למסיבת רווקים ורווקות, גיוס ושחרור ועוד, כיום ניתן לומר שהמצב משתנה.
כמעט ולא מוצאים פרסומים על גבי עיתונים וזאת משום שטרנד הלופטים בשיאו ועיקר הפרסום עובר מפה לאוזן של לקוחות מרוצים. לופט הוא חלל פתוח בעל תקרה גבוהה אשר שימש בעבר כבית מלאכה או לשימוש תעשייתי אחר. טרנד הלופטים החל בארצות הברית וזאת משום המשבר הכלכלי וסגירתם של בתי מלאכה רבים. כיוון שבעלי הנכסים רצו שהנכס יביא להם תשואה בצורה כלשהי, הם החלו להשכיר חללים אלו למסיבות וחלק מהם למגורים. כיום טרנד הלופטים תפס תאוצה לא רק בחו”ל אלא גם בישראל.

כמות מוזמנים- החלטה מראש
אם אתם מעוניינים למישהו יקר לכם יום הולדת, הדרך המרשימה ביותר יהיה לחגוג לו בלופט. חשוב לציין כי ישנם לופטים המותאמים למסיבות יום הולדת בסדר גודל קטן ואילו לופטים אחרים מאפשרים הזמנה של כמות אנשים גדולה שיפתיעו את בעל השמחה. חשוב לעדכן את בעל הלופט לפני כן במספר האנשים אשר יוזמנו וזאת על מנת שהוא יאמר לכם אם אכן המקום בנוי לכמות כזו של אנשים. כיוון שיש תקני בטיחות כל בעלי הלופטים מקפידים על כך שלא תיכנס למקום כמות גדולה יותר של אנשים מהכמות המותרת.

לופט ליום הולדת- “נסיעת מבחן”
ישנם סוגים שונים של לופטים לאירוע יוקרה ומסיבות יום הולדת. יש לופטים הנחלקים למספר מתחמים המותאמים לימי הולדת, כאשר בכל מתחם יש אטרקציה אחרת לימי הולדת וזאת בהתאם לסגנון יום ההולדת בו מעוניינים ואילו לופט ליום הולדת אשר כולל מרפסת ואטרקציות נוספות בחלל פתוח. תמיד יש לבקר בלופט ורק לאחר מכן להחליט האם הוא אכן מתאים לסוג האירוע אותו אתם מעוניינים לערוך.