מועדון לבת מצווה- על מה מדובר?
אם בעבר בנות המצווה הסתפקו במתנה מיוחדת מההורים, כיום רובן אינן מוותרות על אירוע בת מצווה בנוכחות כל ילדי הכיתה וחבריהם. נכון להיום ניתן לומר כי אירוע בת מצווה מבחינת בנות הנוער מהווה בוחן לסטאטוס חברתי ולכן כל מועדון לבת מצווה מנסה למלא את הדרישות אשר יובילו את בעלת השמחה לאותה קבוצה חברתית פופולארית בה היא מעוניינת.

מהו מועדון לבת מצווה?
מעט מאוד אנשים מודעים לעובדה כי יש מועדונים אשר ערוכים מ- א’ עד ת’ לאירוע בת מצווה ובר מצווה. דבר זה לרוב מתגלה כאשר הילד מוזמן אל מועדון כזה או הילדה מזמינה מראש את המתנה שלה לאירוע הבת מצווה על ידי בקשה לחגוג במועדון מסוים. בעלי מועדון לבת מצווה הם אנשים שהקדישו לנושא רבות ועשו אפיון מלא של כל הציפיות ממסיבת בת מצווה במועדון. לאחר אפיון זה הם בנו ליין מיוחד של מסיבות בת מצווה במועדון שלהם.

חסכון כספי וחסכון בזמנים
אחת מהדאגות העיקריות של מסיבות בת מצווה ואירועי בר מצווה היא ההוצאה הגדולה לאירוע. ההוצאה הגדולה היא בעקבות השכרת אולם אירועים או גן אירועים בו תיערך המסיבה, קייטרינג או השכרת דוכני מזון ואטרקציות שונות המתאימות למסיבות בת מצווה. פנייה אל מועדונים בעלי ניסיון בהפקת אירועים אלו תאפשר להורים ליהנות מסל מסיבת בת מצווה אשר קרוב לוודאי יחסוך להם בהוצאות בצורה ניכרת.

מה המועדון כולל?
מועדון לבת מצווה כולל את כל הדברים האהובים והנפוצים ביותר עבור ילדות בגיל העשרה:
פינות- ניתן לבחור פינות שונות, כמו למשל פינת אמן, פינת איפור, פינת סטיילינג ועוד.
אוכל- דוכני מזון המותאמים לחך הילדותי, עגלת גלידה, בר של מתוקים.
מוזיקה- תקליטן אשר יהיה אחראי על מוזיקה המותאמת לטעמן של הנערות בנות העשרה.
אטרקציות לאירועים – אפשרות של אטרקציות שונות לבת מצווה (יש לקחת בחשבון כי חלק מהאטרקציות הן בתשלום נוסף).