הקשר מתחזק ומתעוררת בך התחושה שהגיע הזמן לעבור לשלב הבא? בוודאי כבר קנית טבעת וכעת נשאר רק לשאול את השאלה איך להפוך את הצעת הנישואין שלך למחווה רומנטית בלתי נשכחת. כזו שמספרים עליה שוב ושוב למשפחה, לחברים ולילדים העתידיים שוב ושוב. כיום, חלק בלתי נפרד מאטרקציות לחתונה מתחיל כבר בהצעת הנישואין. מדובר במסורת רבת שנים והייתה מאז ומעולם פלטפורמה לרעיונות מקוריים ומפתיעים. חלקנו נעדיף את הרגע האישי והאינטימי ביותר כדי להציע, אחרים מאתנו נרצה להצהיר הצהרה פומבית שתרגש ותביע את יכולתנו להביע חיבה מול קהל גדול ללא מבוכה. אלו כמה טיפים שיסייעו לך להכין את הצעת הנישואין המושלמת שאחריה נשמע “כן” נלהב ונרגש.

מיקום

לפני הכול, חשוב שנשאל את עצמנו לא רק מה רומנטי ומרשים בעינינו, אלא מה ירגש את החצי השני שלנו ומה יתאים. האם הפתעות זה משהו שמרגש ומשמח את אהבת חייך? האם הצהרות פומביות ישמחו וילהיבו או אולי דווקא יביכו? איננו רוצים להגיע למצב בו רגע משמח ומרגש יגרום לכיווץ של אי נוחות ובסופו של דבר, עשוי להפוך את הצעת הנישואין לאירוע לא נעים ועוד מול קהל. אותו הדבר נאמר כאן גם לגבי תיעוד ההצעה. יש לשאול את עצמנו האם זה מתאים. מומלץ לחשוב על מקום בעל משמעות מיוחדת לשניכם. למשל, המקום בו נפגשתם לראשונה, מקום מפגש קבוע שלכם וכו’.

איך שולפים את הטבעת?

אין ספק, שום דבר לא מנצח את הקלאסיקות. הירידה על הברך ופתיחת הקופסא בהחלט עושות את העבודה. עם זאת, כדי להוסיף עוד לאלמנט ההפתעה והריגוש, ניתן להחביא את הטבעת בצורה בלתי צפויה. למשל, לערוך לכם פיקניק רומנטי בנקודה יפה ומשמעותית בחיק הטבע ומיד עם השקיעה למזוג כוס שמפנייה כאשר הטבעת מחכה בתחתית הכוס (השתדלו לעשות זאת בצורה בטוחה שהטבעת לא תיבלע בטעות!). ניתן להחביא אותה בקופסת שוקולדים או אפילו לסכם עם המלצר במסעדה להביא אותה יחד עם החשבון בסוף הערב.

להפקה יוצאת דופן ניתן להיעזר במומחים

כיום, חברות רבות מתמחות באטרקציות לאירועים מספקות גם כן שירותים להפקת אירועים גם מסוג זה ודואגות לכל הצד הלוגיסטי וכל מה שקשור לאוכל. בנוסף, ישנם גם חברות המספקות שירותי הפקה להצעת הנישואין ומארגנות עבורך ובתיאום עמך הצעות נישואין בפריסה ארצית במיקומים מרגשים ויוצאי דופן ובדרכי הגשה שלא היינו חושבים עליהם לבד. לאחר מפגש עם נציגי החברה שיסייעו להם להכיר את אופי הזוג. העדפותיהם, הבדיחות הפנימיות שלהם ומה ירגש אותם, יוצעו לך מספר אפשרויות מהן ניתן יהיה לבחור את הצעת הנישואין החלומית ביותר.

שמירה על סודיות

כדי לשמור על סודיות ההצעה על מנת שנבטיח את ההפתעה, חשוב שנשתף בתכנית רק אנשים שאנו סומכים עליהם שלא יפלטו בטעות ולשמור את זה כמה שיותר קטן. חברים טובים וקרובים של שניכם שיסייעו לך לבחור דבר שהם יודעים שיתאים לשניכם. את התיאומים, עדיף לעשות פנים מול פנים.