טרנד חדש בעולם הפקת האירועים הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות – השכרת שולחנות משחק לאירועים שצפויים להגיע אליהם הרבה צעירים או בני נוער. אין ספק שמדובר באטרקציה שעשויה להיות מושלמת עבור אירוע בר או בת מצווה, שכן המוזמנים לאירועים אלה הם קהל היעד שהכי מתאים להנאה מרובה עם שולחנות המשחק. כיום יש סוגים רבים של משחקים, מוכרים יותר או פחות שאפשר לבחור מתוכם וכך להפיק אירוע נחמד ומהנה שהמוזמנים הצעירים ימצאו בו הרבה מה לעשות. שולחנות משחק להשכרה מאפשרים הנאה רבה על ידי הרבה מוזמנים בעת ובעונה אחת וכאשר בוחרים את השולחנות המתאימים ביותר – אין ספק שההנאה מובטחת.

איך משלבים שולחנות משחק באירוע?

כל אירוע שמארגנים, בעיקר אם קהל היעד שלו הוא בני נוער וצעירים – חייב שתהיה בו תכנית אמנותית או פרק זמן של הפעלה מסודרת. כאשר בוחרים את שולחנות המשחק שהכי יתאימו לבני הנוער שאמורים להגיע – אין ספק שהם ייהנו מאד להעביר את הזמן בנעימים, ישחקו ביחד או לחוד, יתחרו או ישחקו לשם ההנאה, יעברו בין שולחנות המשחק השונים וימצו עד תום את האטרקציות המהנות. היתרון הגדול בהשכרה של שולחנות משחק היא האפשרות של המוזמנים לבחור במה הם משחקים ועל מה הם מוותרים וכך אף אחד לא חייב להשתתף בפעילות שהוא לא אוהב או יש לו פחות זיקה אליה.

אילו סוגים של שולחנות משחק ניתן לשכור כיום?

להלן כמה רעיונות לשולחנות משחק להשכרה שעשויים להתאים לאירועים של מוזמנים בגילאים שונים – ביליארד, הוקי אוויר (דורש חיבור לחשמל), שולחן כדורגל (אהוב במיוחד על בני נוער וצעירים, ואפילו על מבוגרים), לאירועים של בוגרים אפשר לבחור בשולחנות משחק בנושאי קזינו והימורים (רולטה, פוקר או משחק קלפים אחר), טניס שולחן, כדורסל ועוד. חשוב מאד להקדיש מחשבה רבה להגדרה של קהל היעד והמוזמנים על מנת לבחור את שולחנות המשחק שיהיו המתאימים ביותר ובזכותם אפשר יהיה להפיק כמה שיותר הנאה בזמן האירוע. דברים שצריך וכדאי לקחת בחשבון – גילאים של המשתתפים, בנים או בנות, המיקום שבו מתקיים האירוע והעלות המשוערת.

שולחנות משחק – שדרוג מצוין לאירוע!

אין ספק שכאשר מארגנים אירוע רוצים שהוא יהיה מושקע, מקורי, מעניין וכמובן מהנה ככל האפשר. המבחן האמתי יגיע בסיומו של האירוע – כאשר המוזמנים כלל לא ירצו ללכת הביתה אלא ירצו לשחק עוד קצת, לבלות עם החברים ולהישאר כמה שרק יוכלו. בבואם לארגן אירוע משלהם – הם ינסו לשחזר את ההנאה שחוו וינסו לחקות ממש את האירוע הזה – עם שולחנות המשחק וההנאה שהפיקו מהם. כאשר בוחרים את שולחנות המשחק המתאימים יופתעו המוזמנים, שכן להפעלה שכזאת הם בטוח לא מצפים והם לא יבזבזו זמן אלא ייגשו מיד לשחק.