התחום של הפקת אירועים עובר שינויים רבים בשנים האחרונות, עת מתחדשות האפשרויות של שדרוג האירועים על ידי הפעלות או אטרקציות המתאימות בדיוק לקהל האורחים והמוזמנים. הטרנד האחרון והפופולרי ביותר הוא השכרת שולחנות משחק. אפשר להשיג כיום שולחנות משחק מסוגים שונים ומעניינים וכאשר מתאימים אותם למוזמנים שאמורים להגיע לאירוע – אין ספק שהאירוע יהיה נעים ומהנה והאורחים ירצו להישאר בו כמה שיותר זמן. ישנם כמה פרטים ופרמטרים שכדאי לדעת לפני שמחליטים לשכור שולחנות משחק עבור אירוע וכאשר מקדישים את הזמן והמחשבה – אין ספק שייבחרו האטרקציות המתאימות ביותר לשדרוג כל אירוע.

אילו שולחנות משחק להשכרה ניתן להשיג כיום?

כאמור, כיום אפשר להשיג או לשכור שולחנות משחק רבים מסוגים שונים ומגוונים שיתאימו לכל אופי אירוע או סגנון וגיל של אורחים. כך למשל, אם מדובר באירוע שצפויים להשתתף בו בני נוער רבים (כמו בר או בת מצווה) – אפשר לבחור במשחקי שולחן כמו כדורגל מוטות, פינג פונג או הוקי אוויר. במידה ומדובר באירוע של בוגרים אפשר לבחור בקונספט של קזינו או הימורים (שכלל לא מתאים לצעירים יותר) וכך להציב במקום האירוע שולחן רולטה ושולחנות שמיועדים למשחקי קלפים (פוקר או בלאק ג’ק, למשל). ההתאמה האישית למוזמנים ולאירוע הכרחית למען הצלחת האירוע. הרבה מההצלחה טמונה בהפתעה של האורחים למראה שולחנות המשחק.

איך האירוע יהיה משודרג ומהנה בזכות שולחנות המשחק?

כאמור, גורם ההפתעה חשוב מאד. מי שמוזמן לאירוע, ללא קשר לגיל או לאופי האירוע, מסתמך על אירועים קודמים שהתקיימו ומצפה לאטרקציות דומות לאלה שחווה בעבר. כאשר יגיע לאירוע ויראה שבמקום פזורים שולחנות משחק המותאמים לגילו ולגילם של שאר המוזמנים – הוא ישמח מאד לגלות שחשבו עליו ורצו למצוא הפעלות או האטרקציות שתהיינה מתאימות ומהנות עבורו ועבור על האורחים. אין ספק ששולחנות המשחק יהיו שינוי מעניין ומרענן בנוף של האטרקציות באירועים, שכן מדובר בטרנד חדש יחסית שרק בשנים האחרונות הולך וצובר תאוצה. מכיוון שיש כיום שולחנות משחק מסוגים שונים שאפשר להתאים לכל קהל יעד – ההנאה באירוע כמובן מובטחת!

מה לקחת בחשבון כשבוחרים שולחנות משחק לאירוע?

כאמור, הצלחת האירוע טמונה גם בהתאמה מושלמת של שולחנות המשחק למוזמנים שיגיעו וייקחו חלק באירוע. צריך לחשוב על הגילאים, על המקום שבו יתקיים האירוע, האם צריך חיבורי חשמל או שאין בהם צורך (כמו עבור שולחן של הוקי אוויר), האם יש יתרון לנוכחות של מפעיל חיצוני ומהם תנאי הבטיחות שצריכים להתקיים במקום על מנת להבטיח שימוש קל, בטוח וכמובן מהנה ככל האפשר עבור כל מי שיגיע לאירוע. לאחר הגדרת הפרמטרים האלה – יהיה קל הרבה יותר לבחור את שולחנות המשחק הנכונים שבזכותם האירוע יהיה משודרג ומהנה הרבה יותר מאשר היה יכול להיות בלעדיהם.