מחפשים אטרקציות לחצר? הקיץ אמנם כבר מאחורינו אך החורף בישראל מאפשר לנו לשחק בחוץ גם כשאוגוסט כבר עבר. האקלים בישראל מאפשר לנו לשלב משחקים בחצר הבית או בפארק השכונתי. במאמר הבא תוכלו לקרוא אילו אטרקציות מתאימות לחצר הבית \פארק שכונתי. מוכנים?

אטרקציות לאירועים בחצר הבית \ פארק השכונתי:

מתנפחים – ילדים אוהבים להוציא אנרגיות, מה יותר משמח מלראות ילד השמח בחלקו? מתקנים מתנפחים הינם אטרקציה המשדרגת כל אירוע. בין אם מדובר בימי הולדת, ערבי כיתה, ימי גיבוש וכדומה. מתקנים מתנפחים עוזרים לילדים לפרוק את האנרגיה הנמצאת בגופם. למתקנים המתנפחים מבחר עצום, תוכלו להשכיר מתנפח עפ”י קונספט מסוים (יום הולדת נסיכות לבנות, יום הולדת פיראטים לבנים).

אביזרים לחצר – בין האביזרים המיוחדים תוכלו למצוא טרמפולינה לחצר, בריכה, ג’קוזי, אוהל כדורים ועוד. בכל האביזרים הללו ניתן להשתמש בחצר הבית \ בפארק השכונתי. דמיינו לעצמכם מצב בו אתם מקבלים כמה שעות של שקט מההמולה שהילדים שלכם יוצרים במהלך היום. אחרי שדמיינתם את הסיטואציה הזו אין מצב שאתם לא רצים לקנות את אחד מהאביזרים הללו.

משחקים מלכלכים – בסלון או בחדר הילדים לא כדאי להשתמש במשחקים שעלולים ללכלך ולהרוס את הרהיטים בבית. בחצר תוכלו לאפשר להם לצבוע את עצמם בצבעי גוף שאינם מזיקים לגוף. אחת מההנאות הצרופות של הילדים היא כמובן לגרום לתת להם יד חופשית בכל הנוגע לצבע.

לסיכום, במידה ויש לכם חצר ביתית הרווחתם ואתם יכולים להתחיל להשתמש במוצרים שהצענו לכם. במידה ולא תוכלו לצאת אל הפארק הקרוב לביתכם, שם תוכלו לפרוס שטיח\ מחצלת עם האביזרים שיגרמו לילדים שלכם להעביר את אחר הצהריים בכיף. מתקנים מתנפחים יוציאו אנרגיה רבה לכן אם אתם רוצים לישון טוב בלילה מתנפחים הם הפתרון הטוב ביותר. במידה ולא תרצו להשקיע כסף רב תוכלו לרכוש צבעי גוף, צבעי גואש שיגרמו לילדכם להתלכלך ולכייף בלי חשבון! זכרו, ניתן לשלב משחקי יצירה שלא יעלו לכם כסף רב. (ניתן להדביק ניירות בצבעים, משחקי כדור, פעילות גופנית כלשהי ואפילו מחניים).