ילדים הולכים ונעשים בעלי טעם מתוחכם ומעודן יותר מדור לדור. את המסיבות הקטנות בבית עם העוגה, השירים והליצן מחליפות היום הפקות של ממש הכוללות בהן אטרקציות מגוונות לימי הולדת כמו עמדות מולטימדיה, סדנאות ועוד וישנה ציפייה לאירוע של ממש. אלו כמה מההפעלות שזמינות היום למסיבות ימי הולדת.

אין אין אין חגיגה בלי עוגה, ובכלל, בלי כיבוד מושקע וכיפי. דוכן פופקורן, פלאפל, גלידה או צ’ורוס, ישדרג את חוויית המסיבה.

מתנפחים לקפיצה, משחק, התגלשות, עם מים או בלי, מתקני ג’ימבורי ובריכות כדורים, מספקים בידור ופעילות לאורך כל האירוע.

  • שולחנות משחק

מחפשים להפוך את יום ההולדת של ילדיכם בחוויה פעילה עבור ילדכם וחבריו? שולחנות משחק ישאירו את הילדים עסוקים ונהנים במשך רוב האירוע, ניתן להשכיר שולחנות במגוון סוגים לפי טעם ילידכם וחבריו (חובבי כדורגל, כדורסל, הוקי או אפילו הכל ביחד).

  • עמדות מולטימדיה

לילדים חובבי פעיליות גיימינג וטכנולוגיה וכאלו שפחות מתחברים לשולחנות כדורגל וכדורסל ניתן להשכיר עמדות מולטימדיה ומשחק כמו אקס בוקס, פלייסטיישן ואפילו ניתן להשכיר לאירוע באמת בלתי נשכח  –עמדת מציאות מדומה לאירועים בה הילדים (ואם להיות כנים, גם המבוגרים) שתשאיר את חוגג היום הולדת והמוזמנים עם זכרון של חוויה ייחודית מהאירוע. 

 

עם זאת, ראוי שהילדים ישתתפו בחוויה התורמת להם ולא רק יבהו במסכים. לכן מסיבה טובה באמת, לא נגמרת רק בבידור והפעלות. במקרים רבים סדנאות לימי הולדת מהוות חוויה לימודית של ממש שמביאות עמן איזה שהוא ערך מוסף שיחזיר את הילדים הביתה עם דבר שלא עמד לרשותם לפני שהגיעו למסיבה. ישנן סדנאות רבות, מקוריות ומגוונות שעומדות היום לרשות הורים שמעוניינים להרים מסיבת יום הולדת בלתי נשכחת:

סדנת ג’אגלינג הילדים יוכלו להתנסות בסוגי להטוטנות שונים יחד עם להטוטנים מקצועיים וללמוד כיצד להשליך כדורים, אלות, מטבעות וחפצים אחרים לאוויר ולתפוס אותם בזריזות. אלו כישורים שכמעט כל ילד יאהב לחוות כצופה ולנסות להתנסות ולהשתפר בהם בעצמו. יש סדנאות שבסיומן יוכלו הילדים לצפות בפעלולן עורך מופע אש מרהיב לעין, אך בטיחותי, באמצעות לפידים וחפצים בוערים אחרים איתם הוא עושה ג’אגלינג.

סדנאות בישול יש בשוק המון שפים המציעים את שירותיהם לא רק כעמדת מזון למסיבת ילדים, אלא ממש סדנאות לימי הולדת המפעילות את הילדים בהכנה של פיתות בטאבון, קריצת פסטה, עיצוב בבצק סוכר ועוד.

מעגל מתופפיםתחום שנעשה פופולרי מאוד באירועים בקרב מבוגרים וילדים כאחד. מעגלי התיפוף מהנים כסדנת יום הולדת לכל קבוצות הגיל. במהלך ההתנסות במעגל מתופפים רוכשים הילדים כלים חשובים לחיים כמו תיאום בינם לבין אחרים, הקשבה, “ישיבה” על קצב וקואורדינציה. המעגל יוצר תחושת אחווה ושמחה הדדית שגורמת תמיד לחוויה מרגשת עבור המשתתפים.

 

סדנת עיצוב שיערצמות, חרוזים, סיכות, גומיות וקליפסים כדי ליצור כל מני עיצובים יפים ומיוחדים לשיער איתם יהיה אפשר לחזור הביתה כמזכרת.

 

תכשיטנותישנן סדנאות אמנות רבות לעיצוב תכשיטים שניתן ללמוד בהם על הכלים השונים וטכניקות שונות וגם לקחת הביתה תכשיט אישי כמזכרת.

 

בועות סבוןעוד סדנא לימי הולדת שנעשתה פופולרית מאוד היא סדנא להכנת בועות סבון. באמצעות ציוד מיוחד והדרכת הצוות במקום, יוכלו הילדים לייצר בועות סבון ענקיות ובצורות ייחודיות בפעילות שהיא מהנה וממלאת את מתחם האירוע בבועות צבעוניות ומנצנצות.