חדש בכיפלנד! הלהיט החם ביותר בעולם האירועים –

עמדת מציאות מדומה, האטרקציה החדשה שמטריפה את העולם!

מתחם מציאות מדומה לאירועים יהפוך את האירוע שלכם לאטרקציה בפני עצמה, וסביר להניח שכמעט כל המוזמנים ירצו לקחת בו חלק. קיימות אטרקציות רבות לאירועים, וזוהי ללא ספק אחת מהמתקדמות והמיוחדות שבהן. היא מתאימה לשני המגדרים ולכמעט כל שכבות הגיל, מילדים ועד אנשים בוגרים. אם אתם רוצים להפוך את האירוע שלכם ליוצא דופן וזכיר במיוחד – זוהי הדרך לעשות זאת.


משקפי המציאות המדומה שלנו הם משקפי מציאות מדומה מקצועיים של חברת SONY/OCULUS, ולא הדגמים הביתיים שנמכרים בחנויות.

קבל הצעת מחיר

מציאות מדומה לאירועים – מזה בעצם?

מציאות מדומה ומציאות רבודה הן אטרקציות ההווה ואטרקציות העתיד. מדובר בטכנולוגיה משוכללת המאפשרת לשחקן או למספר שחקנים להישאב לעולם של מציאות אלטרנטיבית מדומה. למעשה, במוקדים ובתעשיות שונות משתמשים בה גם לצרכים לימודיים, לאור כך שמדובר בסימולציות מתקדמות לכל דבר. אטרקציית VR לאירועים (Virtua Reality) הופכת אט-אט לעניין מבוקש, ומה שנראה בעבר כבלתי אפשרי – נראה היום כאפשרי מתמיד, ולמעשה קיים וזמין כבר כעת.

לא רק לשחקן יחיד

מתחם מציאות מדומה לאירועים לא חייב להיות רק לשחקן יחיד, וניתן לשחק במשחקים השונים גם עם שחקנים נוספים. כל אירוע נהנה מפן תחרותי וממשחק משותף בין מספר משתתפים, ומשחק מציאות מדומה או מציאות רבודה אינו שונה מבחינה זאת.

מציאות מדומה לאירוע אמיתי

כל אירוע שמתבסס על אטרקציות חוויתיות יוכל להרוויח רבות ממתחם מציאות מדומה. לצד עמדות מולטימדיה ושולחנות משחק, כדאי להוסיף מתחם ייחודי של מציאות מדומה וליצור אירוע אדיר באמת. המתחם ימשוך תשומת לב רבה ואוטומטית יהפוך את האירוע שלכם ליוצא דופן ויחיד במינו. הטכנולוגיה המתפתחת משדרגת את הבידור שלנו ללא הרף, ומשחקי מציאות מדומה מהווים חלק מאותו עניין וממשיכים להשתכלל ולהתפתח כל הזמן.

שאלות ותשובות

  • מאיזה גיל אפשר לשחק במתחם? באופן כללי המתחם מיועד לגילאי 7 ומעלה. כמובן שאין הגבלה לגיל מקסימאלי.
  • באילו משחקים ניתן לשחק? כמו במקרה של קונסולות משחק רגילות, גם במתחמים של מציאות מדומה לאירועים ניתן לשחק בשלל משחקים שונים – משחקי יריות, משחקי ספורט, משחקי מירוץ, משחקי הרפתקאות – ועוד.
  • כיצד ניתן לשכור מציאות מדומה לאירועים? בעזרת חברת כיפלנד תוכלו לשכור את כל הציוד לו אתם זקוקים. תקבלו מתחם איכותי ומשוכלל, מגוון של משחקים וצוות מקצועי במיוחד שיתפעל את המתחם באופן המקצועי, השירותי והאדיב ביותר.
  • מה צריך על מנת לתפעל את המשחק? לא נדרש ציוד מיוחד שאין בכל מתחם באשר הוא. כל מה שבאמת צריך זה חלל גדול דיו, בו ניתן לפרוש את הציוד, וכמובן חיבורים חשמליים סטנדרטיים. אנחנו כבר נדאג להביא את השאר.

 

 

מוצרים קשורים