מתכננים יום הולדת או מסיבת בת מצווה לבתכם? רוצים להפתיע את הילדה עם מסיבת יום הולדת מהסרטים? ובכן, כדי להפיק אירוע מושקע, מרגש ויוקרתי, חשוב לתכנן אותו היטב ויש למתג את יום ההולדת בדרכים שונות כדי להבטיח מסיבה מקורית וייחודית, ועל מנת ליצור בידול ממסיבות יום הולדת רגילות. כדאי לשלב את כלת השמחה בתכנון האירוע לכבודה, אלא אם מתכננים מסיבת הפתעה ללא ידיעתה.

מיתוג יום הולדת לפי נושא

כדי להפיק יום הולדת מהסרטים וליהנות מאירוע חווייתי, מרגש ובלתי נשכח, כדאי לתכנן נושא מרכזי וסביבו ליצור מיתוג מנצח. אם בוחרים נושא כמו יום הולדת סרטים, אפשר בעזרת הדפסה על בגדים ליצור מיתוג מלהיב וייחודי. אפשר להדפיס על מגוון עצום של בגדים, למשל חולצות טריקו עם צווארון וי, סווצ’רים בשלל מידות, עיצובים וגוונים, סינרי שף מעוצבים בגוון לבחירה ועוד.

כדאי לדעת כי ניתן להדפיס על מוצרי טקסטיל נוספים כמו כובעים, תיקים ומגבות, כדי ליצור מיתוג מושלם לאירוע. אגב, יש אפשרות גם לרקום על חלק מהבגדים, כך ניתן למתג את האירוע ולהעניק מזכרת מרגשת מיום ההולדת לכל המשתתפים.

אם בוחרים יום הולדת מהסרטים כדאי להשקיע גם בתפאורה מתאימה, וכמובן אין לשכוח להזמין מבעוד מועד אטרקציות מיוחדות ומקוריות לאירוע, בהתאמה לנושא הנבחר. את האטרקציות אפשר להזמין מחברה המתמחה בכך, בהתאם למיקום האירוע, מספר המשתתפים, מאפייני המוזמנים (גיל, מין, תחומי עניין כדומה) ולמגבלות התקציב.

מיתוג בר או בת מצווה

כאשר מתכננים אירוע משפחתי גדול ומושקע כמו מסיבת בר או בת מצווה, כדאי לחשוב על מיתוג מתאים. המיתוג נועד לצורך בידול האירוע מאירועים אחרים, וכדי לגרום לגיבוש קבוצתי של המשתתפים וליהנות מאווירה יוקרתית וייחודית.

כך לדוגמה, הורי הילד החוגג בר מצווה יכולים להדפיס חולצות ממותגות לכל הילדים ובני המשפחה, ובמהלך המסיבה להפתיע את הילד עם חולצות אחידות ועליהן איור משעשע, תמונה של הילד עם או ללא משפחתו, תאריך האירוע, טקסט מקורי ועוד.

כדאי לדעת כי הדפסה על כובעים, חולצות ובגדים אינה יקרה, ובעלות שווה לכל כיס אפשר לשדרג את מסיבת יום ההולדת, ליצור מיתוג מנצח שתורם לגיבוש בין המשתתפים וכמובן ליהנות מאירוע יוקרתי ובלתי נשכח, עליו כולם ממשיכים לדבר עוד זמן רב.

פתרונות מיתוג נוספים לאירוע מהסרטים  

מעבר למיתוג מסיבת יום ההולדת באמצעות הדפסה או רקמה על בגדים שונים, חשוב למתג גם את המקום עצמו בו מתקיימת החגיגה. אם מפיקים יום הולדת בבית או בחצר הפרטי, כדאי לתלות פוסטרים וקישוטים שונים כדי להכניס את המוזמנים לאווירה המתאימה, ובמידה ובוחרים להפיק אירוע הקשור לקולנוע או לסרט מסוים, אפשר להזמין כוסות וצלחות עם הדפסים מקוריים, לקשט את השולחנות, לתלות בלונים עם הדפס מקורי וכדומה.

כמו כן, כדאי להזמין אטרקציות הקשורות לנושא המרכזי ביום ההולדת, למשל ביתני יריד, שולחנות משחק ומתנפחים.