אטרקציות לברית

הילד הגיע לגיל מצוות? דבר ראשון, המון מזל טוב! אין ספק שההתרגשות בולעת כל דבר אחר, אבל יש דבר אחד שחייבים לחשוב עליו, כי הזמן קצר והמלאכה מרובה: יום הולדת 13 משמעותה שצריך לארגן את הבר מצווה, וזה צריך לקרות די מהר.

 

בר מצווה הוא אירוע מכונן בחיים של ההורים והמשפחה, ואין ספק שאנחנו רוצים להפיק אותו על הצד הטוב ביותר. המאמר הבא יעזור לכם להבין מה צריך לארגן –  מהזמנות לבר מצווה, דרך האולם והקייטרינג ועד אטרקציות לבר מצווה. הכי חשוב שתזכרו שזה האירוע שלכם, וחשוב לעשות אותו בסגנון שתתחברו אליו, לא משנה מה כולם אומרים מסביב.

 

הזמנות לבר מצווה

דבר ראשון שאתם צריכים לחשוב עליו הוא מהו גודל האירוע בו אתם מעוניינים, ואת מי אתם רוצים להזמין לבר מצווה. עדיף לתכנן את הרשימה מראש, וכשיגיע הרגע לדאוג רק להזמנות לבר מצווה. תוכלו להזמין באמצעות הודעות אלקטרוניות מיידיות, או לעצב הזמנות לאירוע דרך האינטרנט, בצורה פשוטה ומהירה. ההזמנות יגיעו אליכם עד הבית תוך יום או יומיים, ועם עזרה קטנה ממשפחה או חברים תוכלו לשלוח אותם לכל המוזמנים.

 

אולם לבר מצווה

מלבד הזמנות, צריך לחשוב על האולם עצמו. ישנם זוגות שמעדיפים אירוע מצומצם, ויעדיפו לערוך אותו בבית או אפילו במסעדה כלשהיא. יש כאלו שחשוב להם הצד הדתי של העניין, ויערכו את האירוע בבית הכנסת. אבל רוב הזוגות מעדיפים לערוך את האירוע באולם, והאולמות משתנים זה מזה בגודלם ובמספר האורחים שהם מכילים. חשבו מה הכי מתאים לכם, ופעלו לפי תחושת הבטן שלכם – בסופו של דבר, אתם אלו שצריכים להרגיש הכי בנוח!

 

ארוחה

דבר נוסף שצריך לחשוב עליו הוא המזון. יש שתי אופציות מרכזיות לארוחות באירוע: קייטרינג הגשה או קייטרינג בופה. האופציה  שאתם בוחרים צריכה להמשיך את קו הסגנון של האירוע שלכם: סגנון מעונב ורשמי יותר יתאים לשירות קייטרינג הגשה, שמגיע עם מלצרים ותפריט בתקציבים שונים. אם הסגנון הוא קליל ונגיש יותר, בופה יעשה את העבודה ואף בתקציב מוזל יותר. בנוסף, אפשר לשלב גם דוכני מזון, שמשתלבים נפלא בסגנון אירוע קליל וכיפי. דוכני מזון לאירועים המגישים פיצות, המבורגרים או קינוחים שונים כמו פנקייקים וופל בלגי יתקבלו בשמחה על ידי ילדים ומבוגרים.

 

אטרקציות לבר מצווה

אם אתם רוצים ללכת בגדול, אפשר להוסיף גם אטרקציות לבר מצווה. זה חשוב במיוחד כי יגיעו הרבה ילדים קטנים של בני משפחה וחברים. אטרקציות שיוסיפו כיף לכל אירוע הם, למשל, מתנפחים לילדים, עמדות מולטימדיה, מתקני ג’ימבורי או שולחנות משחק (שגם מבוגרים יהנו מהם!). בר מצווה עם אטרקציות מפתיעות יישברו את השגרה, יוסיפו פן מהנה ויהפכו את האווירה לקלילה ומהנה, שידברו עליה הרבה אחרי.