עוד לפני שהספקת אפילו להבין, הילד הקטן הפך לנער והגיע לגיל בר מצווה. ההתרגשות בוודאי בשיאה וכולם מחכים לשמוח עם חתן בר המצווה ולחגוג אתו. אל כל ההתרגשות והשמחה, מתלווים לרוב מתח רב ודאגה לכל הגורמים השונים שמרכיבים את הפקת האירוע. אנחנו רוצים לתת לו את האירוע הכיפי והשווה ביותר והפקה מסוג כזה יש לתכנן בקפידה רבה. כדי להתנהל בצורה אופטימלית מול הגורמים השונים, אלו כמה עצות שיסייעו לך להקל על המכשולים והקשיים הנפוצים ולהגיע לאירוע עם אנרגיות ושמחה.

התנהלות מול ספקי הציוד

במהלך האירוע נזדקק לציוד רב – מערכות הגברה, פינות ישיבה ובמקרים בהם נרצה להרים הפקה בחוץ, נזדקק גם לגנרטור, צליות או אוהל אירועים. חלק מהציוד הזה, בעיקר אם יש לך העדפות ספציפיות, אינו זמין בכל עת ולכן, חשוב מאוד שנתארגן זמן רב מראש על-מנת להבטיח זמינות. ברגע שיהיה לנו מיקום, נדע בדיוק מה אנו צריכים. כדאי להיוועץ במספר ספקים לגבי הציוד הנדרש על-מנת לבצע בחירה מושכלת. ברגע שיהיה לנו ברור למה אנו זקוקים, חשוב לקבוע תאריך על-מנת לשריין את כל הציוד הזה לאירוע מראש.

התנהלות מול שירותי האטרקציות

היום בר מצווה אינה מסתיימת בארוחה ונאומים לאחר העלייה לתורה. מדובר בהפקה של ממש ובעל השמחה וחבריו המוזמנים מצפים לאטרקציות ולהפעלות ייחודיות שידברו עליהן הרבה אחרי האירוע. ישנן חברות רבות המתמחות באטרקציות לאירועים ומומלץ לחפש כאלה עם ניסיון והתמחות באטרקציות לגילאי בר מצווה. אנחנו לא רוצים למצוא את עצמנו עם אטרקציות שעלולות להיחוות כילדותיות מדי עבור גילאי 13 או עם משחקים לאירועים שייראו מיושנים. ניתן ליהנות היום ממגוון אטרקציות מקוריות ושוות שלא ישאירו אף אורח אדיש:
עמדת ג'אסט דאנס

  • תאי צילום מעוצבים ליצירת מזכרות מצולמות שוות מהאירוע.
  • שולחנות משחק כמו הוקי אוויר, כדורגל שולחן, סנוקר ועוד רבים אחרים.
  • עמדות מולטימדיה – משחקי סימולציה, מערכות VR, גיטר הירו וקונסולות משחק בהן ניתן לשחק את המשחקים המבוקשים והכיפיים ביותר במהלך האירוע.

קייטרינג

חשוב שנתאים את סגנון הקייטרינג לאופי האירוע. אם בחרנו באירוע באולם, הקייטרינג הקלאסי בהחלט יתאים, אבל אם הלכנו על הפקה בחוץ עם מגוון אטרקציות, ביתנים ועמדות משחקים לאירועים, אולי כדאי להמשיך את רוח היריד הזו עם דוכני מזון כיפיים וקלילים. כיום דוכני מזון אינם מסתכמים בנקניקיות וצמר גפן מתוק וניתן להזמין לכל אירוע דוכני טאבון שיוציאו פיצות ופוקאצ’ות חמות מהתנור, עמדות המבורגר, טורטיות מקסיקניות, פלאפל ועוד מגוון עצום של פינוקים.

אישורי הגעה והושבה

כיום נוהגים בעלי אירוע רבים לוודא הגעה עם המוזמנים ומי מתלווה אליהם. הדבר מאפשר להעריך מראש את היקף האורחים ולהתאים לשם כך את היקף האירוע ולבצע סידורי הושבה יעילים. חברות רבות מספקות היום שירות אישורי הגעה והושבה, כך שניתן יהיה להסיר דאגה נוספת מהראש לקראת האירוע.