כשעורכים יום הולדת למתבגר שלכם ומזמינים את החברים לכיתה ו/או את החבר’ה מאזור המגורים, עומדות ברשותכם הרבה אפשרויות שונות לבידור המשתתפים. תרבות הפנאי נמצאת כיום בתקופת שיא, ובפרט תרבות הפנאי של האנשים הצעירים. ניתן לערוך משחקי חברה לנוער, לשכור שולחנות משחק, עמדות מולטימדיה ודוכני משחק. בין אם אתם מחפשים אטרקציות ליום הולדת, אטרקציות לבר מצווה או לכל אירוע אחר – לכיפלנד יש פתרונות מעולים ומשחקים מגניבים להציע לכם.  

  1. שולחנות משחק ספורטיביים ודינאמיים

מתבגרים אוהבים שולחנות משחק. רבים מאיתנו גדלו על משחק בשולחנות הללו שעדיין יש להם מקום של כבוד בימי הולדת ואירועים מגוונים של בני נוער. הכוונה היא כמובן לשולחנות כגון שולחן הוקי אוויר, שולחן סנוקר, שולחן כדורגל ושולחן פינג פונג. הם מעוררים התלהבות רבה, המשחק בהם הוא דינאמי ומהיר, מלא באדרנלין ומעודד תחרותיות בריאה בין השחקנים. דרכנו תוכלו לשכור שולחנות משחק שכאלו ולשלב בין מספר שולחנות שונים, על מנת לגוון כל אירוע שאתם עורכים, ואף ניתן ליצור מתחם שלם של שולחנות משחק. אנחנו בטוחים שהמתבגרים יעריכו מאוד את ההחלטה.

 

  1. סימולציות ומולטימדיה

בני הנוער רגילים לשחק בכל מיני מכשירים שונים. משחקי וידאו מגוונים מציפים אותם מכל עבר, לרבות משחק דרך המכשיר הסלולרי הצמוד שלהם. אנחנו אומרים – ברומא התנהג כרומאי. כדאי לשקול לחיוב לשכור עמדות מולטימדיה, סימולציות אינטראקטיביות ומשחקי וידאו לשחק בהם. אם כך, מזל שלכיפלנד יש שלל אפשרויות בקטגוריות הללו, כולל קונסולות משחק מתקדמות וסימולטורים של סקייטבורד, טיסה ומירוץ מכוניות. אטרקצייה אינטראקטיבית נוספת ואולי הייחודית ביותר היא עמדת מציאות מדומה שתיקח את האירוע שלכם מספר רב של צעדים קדימה, עמדה כזו היא שילוב מושלב בין משחקי מולטימדיה לפעילות פיזית של ממש מכיוון שבעזרת משקפי מציאות חדשניים, המוזמנים הופכים לחלק מהמשחק ולא רק יושבים מול המסך.  גם במקרה הזה מדובר באפשרות להתחרות עם החברים האחרים בצורה דינאמית, מהירה ורווית אדרנלין.

 

שילוב בין שולחנות משחק למשחקי וידאו שונים יקנה לאירוע קשת של משחקים ואטרקציות מגניבות ליום הולדת, ומעטים מאוד המתבגרים שלא אוהבים לכל הפחות את אחת מהאפשרויות.

 

  1. מתנפחים וביתני יריד

עוד דרך מגניבה לגוון את היום הולדת מלבד משחקי חברה לנוער, משחקי וידאו ושולחנות משחק, היא להוסיף ביתנים ומתנפחים. חברת כיפלנד מתמחה במתנפחים לכל הגילאים, לרבות מתנפחים לבני נוער. ניתן לשכור מתנפחים כגון כדורגל מונדיאל המודד את עוצמת הבעיטה ויוצר תחרות בין המשתתפים, מתנפח בייסבול שבו מכים בכדור וקולעים לחורים ומתנפח כדורסל זוגי. ביתני היריד שלנו כוללים בין היתר גם משחקי קליעה למטרה בנושאים שונים ומתחם לונה פארק.

חשוב לגוון

כדאי מאוד ליצור איתנו קשר על מנת לקבל חבילה משתלמת של משחקים ואטרקציות למתבגרים. יש לזכור שלאירוע באים מתבגרים בעלי אישיות שונה, אהבות שונות ותחביבים שונים. ההמלצה שלנו היא לגוון בין האפשרויות, כיאה וכראוי לקבוצה הטרוגנית של מוזמנים. לא מומלץ להישען רק על סוג מסוים של אטרקציות. שילוב בין משחקים ספורטיביים, משחקי מולטימדיה ומשחקי חברה לנוער יצרו לכם אירוע מגוון, כיפי ויוצא מגדר הרגיל.