השכרת פופים למסיבת רווקות או רווקים, ימי הולדת, חתונות ושלל אירועים היא בגדר חובה, וזהו ללא ספק מוצר בסיסי. אפשר לומר שמדובר בעניין הומניטארי שחובה לספק למוזמנים. תארו לעצמכם את המשתתפים ללא מקום שבו הם יכולים סתם להיזרק בכיף, לנוח, לדבר ואף לתפוס תנומה. פופים וכריות הם חפצים שנוח וכיף להתרווח עליהם רגע לפני שחוזרים לרקוד ולבלות בשלל האטרקציות האחרות באירוע. אפילו אם האירוע כולל שולחנות וכיסאות מסודרים בשיטה המסורתית, עדיין כדאי להשכיר חפצים שכאלו בשביל לאפשר ישיבה ומנוחה יותר רכה, נעימה ולא מעונבת.

 

השכרת פופים למסיבת רווקות

אם אתן בדיוק שוקדות על מסיבת הרווקות שלכן, פרועה ומהנה ככל שתהיה, אנחנו בטוחים שתרצו פה ושם גם סתם להירגע ולנשום אוויר. אם שכרתן כל מיני אטרקציות מהנות לאירוע או שאתן מקיימות מסיבה אלטרנטיבית בטבע או בכל מקום אחר – אל תשכחו שצריך גם מקום לשבת. ההנאה של המסיבה אינה שלמה ומושלמת בלי פופים וכריות.

 

אירוע בטבע או על שפת הים

פופים וכריות מתאימים לכל אירוע בכל מקום, אבל מתאימים עוד יותר לאירועים לא שגרתיים על שפת הים או בכל מיקום אחר בטבע. תוכלו למצוא אצלנו פופים וכריות בכל מיני גדלים וצבעים. הם מעניקים אווירה שונה לאירוע ובהחלט יושבים “בול” על אירוע לא סטנדרטי שנערך בטבע. מומלץ לשלב אותם עם מחצלות ומזרנים שגם תוכלו לשכור דרכנו וכך ליצור “זולה” אמיתית.

 

פופים, כריות וכוס בירה

פופים וכריות מתאימים בדיוק לרגעים האלה שבמהלכם כל מה שרוצים זה להסדיר את הנשימה או פשוט להתרווח עם כוס בירה צוננת ביד. זה הולך גם כשמדובר באירוע רגוע וגם כשמדובר באירוע סוער. אמנם הם מתאימים במיוחד לאירוע שאנטי, אבל יסתדרו טוב גם באירוע מסוג אחר.

 

השכרת פופים למסיבת יום הולדת

פופים וכריות פופולאריים מאוד במסיבות יום הולדת לכל גיל אפשרי. הם מתאימים מאוד לילדים ובני נוער שאוהבים לרוץ ולשחק ולאחר מכן להיזרק עליהם בכיף. תוכלו להזמין אותם ולשבת עליהם בבית או בכל מקום אחר שבו נערכת המסיבה. הם פרקטיים מאוד לא רק בגלל הנוחות שלהם, אלא גם בגלל שהם כל כך ניידים וקלים להעברה ממקום למקום. תוכלו לפזר אותם איפה שתרצו ולקחת אותם אתכם לכל מקום.

 

פיקניק בפארק

מתכננים פיקניק בפארק בחג, ביום שבת או סתם כך בכל יום אחר? פופים וכריות הם הפתרון המושלם לסוג חוויה שכזה. כשרוצים לשבת על הדשא, ליהנות מהשמש הנעימה, מהבריזה הקלילה שמלטפת את הגוף ומאוכל מפנק – כל מה שצריך בשביל להשלים את החוויה זה לפזר פופים, כריות ומחצלות.

 

אם בא לכם על השכרת פופים למסיבת רווקות, מסיבת יום הולדת או כל אירוע אחר, צרו איתנו קשר במספר 052-8383355 ותקבלו מענה וייעוץ מלא.