תכנון והפקה של אירוע הם לעיתים קרובות משימה מורכבת, הדורשת מאיתנו לתת את הדעת על מגוון של אלמנטים שונים, כשבראשם מקום האירוע, האוכל ורשימת המוזמנים. בין כל ההכנות והתכנונים, רצוי שלא לזנוח גם את האלמנט הבידורי באירוע – ובייחוד כאשר מדובר באירוע המיועד לילדים. על מנת להקל עליכם את המשימה, ריכזנו עבורכם מספר אטרקציות לאירועים שישלדים אוהבים וישתלבו באופן נהדר במגוון רחב של סוגי אירועים שונים. לפניכם המדריך השלם.

מתנפחים

אין ספק כי מתנפחים הם אחת האטרקציות הקלאסיות והמהנות ביותר לאירועים, בייחוד עבור ילדים. מתנפחים הם למעשה מתקנים גדולים, רכים ו”קופצניים”, עליהן ניתן לשחק, לרוץ ולקפוץ. בשונה מסוגים אחרים של אטרקציות, מתנפחים משמשים כקרקע נוחה ובטוחה לנפילה ולהשתובבות – עניין אשר מאפשר לילדים לפרוק לא מעט אנרגיה באופן שאינו מסכן אותם פיזית. מתנפחים יכולים לשמש כאטרקציה בפני עצמה לאירועים, או לחילופין, להוות מעין “אטרקציית רקע”, אליה הילדים חוזרים כאשר ישנו מעט “זמן מת” באירוע.

מראת סלפי

מראת סלפי היא “הדור החדש” של הצילומים באירועים. במבט ראשוני, מדובר במראה רגילה למדיי, אלא שכאשר מתקרבים אליה – היא הופכת לאינטראקטיבית, ומאפשרת לילדים להצטלם תוך כדי שהם מביטים בבבואה שלהם. בשונה מהצילום המסורתי, במסגרתו המצולמים נדרשים לעמוד בפוזה קפואה, לחייך למצלמה ולהמתין בסבלנות עד שיצולמו, מראת סלפי מאפשרת לילדים “לקחת שליטה” על הצילום ולהצטלם באופן חופשי, ללא הגבלה בכמות הצילומים, ולקבל את התמונות בתוך מספר דקות בודדות מתום הצילומים.

שולחנות משחק

שולחנות משחק הם אולי האטרקציה הקלאסית ביותר לאירועים ובכלל. לרוב, מדובר בשולחנות משחק להשכרה בהם ניתן לשחק כדורגל, הוקי אוויר, סנוקר, פינג פונג ועוד. בשונה מאטרקציות רבות אחרות, שולחנות משחק להשכרה יכולים לשמש הן ילדים והן מבוגרים, שכן לרוב, המשחקים בשולחנות אלה מותאמים לכל הגילאים. מדובר באטרקציה נהדרת לכל המשפחה, אשר עשויה להתאים כמעט לכל אירוע באופן אידיאלי.

עמדות מולטימדיה

אין ספק כי הדור של היום הוא דור המתעניין במולטימדיה באופן מיוחד. בין אם מדובר במשחקי פלייסטיישן, משחקים לפלאפון או משחקי מחשב – כל פעילות המערבת אמצעי מדיה כלשהו, הופכת אוטומטית למשודרגת כאשר העניין נוגע לדור הצעיר. מסיבה זו, עמדות מולטימדיה מהוות אטרקציה נפלאה למגוון של סוגי אירועים לילדים. דוגמאות טובות לעמדות כאלה יכולות להיות עמדות ריקוד על משטחים אינטראקטיביים, עמדות מציאות מדומה, סימולטורים שונים ועוד.

ביתני יריד

ביתני יריד, או בשמם האחר – ביתני שעשועים, מהווים אטרקציה קלאסית נפלאה לאירועים, כזאת אשר תעסיק את הילדים למשך זמן רב ובמינימום של מאמץ מצידנו. ביתנים כאלה יכולים להיות עמדות קליעה למטרה, שולחנות משחק או אף מתנפחים הבנויים למטרות ספציפיות, כמו למשל קליעה לסל. על אף שמדובר באטרקציה שאינה משלבת אמצעים טכנולוגיים, אין ספק כי כל ילד יוכל ליהנות ממנה במיוחד.