בחרתם אולם או גן אירועים, חתמתם על החוזה ואז נזכרתם שלא הזמנתם אטרקציות לאירוע? לא נורא יש מספיק פתרונות שיתאימו לכל מקום. כולנו יודעים שבחירת אולם אירועים היא עניין לא פשוט: מיקום, גודל וזמינות, מראה האולם עצמו וכמובן המחיר בו מדובר, הופכים את הבחירה לקשה.

בנוסף על בחירה באולם עצמו, יש כל ה’מסביב’, שלעיתים קרובות משפיע על לוחות הזמנים, כמו זמינות הדי ג’יי למשל, או הקייטרינג, וכך, אירועים באולמות וגנים הופכים להיות משימה הפקתית של ממש.

משום מה, נושא האטרקציות שמיועדות לילדים שמוזמנים לאירוע לא נמצא בראש סולם העדיפויות. זאת אפילו באירועים שמטבעם מיועדים לילדים, כמו חגיגות בר מצווה או בת מצווה.

מהן האופציות שלכם?

אם כבר הגעתם לשלב החתימה על החוזה והכול סגור, מלבד האטרקציות, אלה האפשרויות שעומדות לרשותכם:

הצבת אטרקציות בחלל הכניסה לאולם

באולמות אירועים רבים מקצים מקום לאטרקציות בחלל הכניסה לאולם, מקום בו מתכנסים בתחילת האירוע, אבל הוא פנוי בהמשך הערב. שם אתם יכולים להעמיד בקלות עמדות של משחקי וידאו ומחשב, מפלי שוקולד או מכונות ממתקים אחרות וכדומה.

הצבת אטרקציות בחצר

במיוחד בקיץ, אבל לא רק: מתנפחים הם אופציה מצוינת לאירועים שיש בהם הרבה ילדים או ילדים צעירים.אתם יכולים להציב גם מתקנים קטנים יותר, כמו קליעה לסל או בריכת כדורים (לילדים קטנים ממש), שלא דורשים הרבה מקום; אלה מתאימים בחלקם גם לאירועים שמתקיימים בחורף, במקומות סגורים יותר.

“בדרן”

בייביסיטר מתוחכם? יכול להיות, אבל קוסם או כל סוג של מפעיל אחר יכולים לפתוח לכם בעיה ולהחזיק את הילדים לשעה קלה בלי הרבה בעיה. ברוב המקרים, האולם יכול להקצות לפעילות הזו את אחת הפינות באולם או את אותו חלק ששימש לקבת הפנים. במקרים כאלה, הילדים יושבים על הרצפה, כך שאפילו לכיסאות לא צריך לדאוג. לכל היותר תשכרו כמה שטיחים או מזרנים. לסיכום, אם קורה וסגרתם אולם או גן אירועים לפני שהזמנתם את האטרקציות לאירוע, הכי חשוב הוא לא להיכנס לפאניקה.

התייעצו עם בעלי האולם לגבי האופציות שעומדות לרשותכם וחפשו בין חברות האירועים ואטרקציות השונות אחרי הפתרון שיתאים לכם ביותר.