השכרת בידורית נטענת ללא צורך בחשמל
מספיקה לאירוע עד 6 שעות
עוצמתית מאוד
כניסת USB
ניתן לחבר דיסק און קי, אייפון, די.וי.די, כרטיסי זכרון
אפשרות למקרופון אלחוטי
עגלת נשיאה (טרולי) מחוברת לבידורית
מעולה לאירועי שטח ולקריוקי

קבל הצעת מחיר

מהי בעצם בידורית?
בידורית היא מערכת הפעלה מוסיקלית יחידנית. משמע שכל מערכות ההפעלה המוסיקליות נמצאות במכשיר אחד שניתן לנשיאה והובלה. בידורית יכולה לעבוד על ידי מקור חשמל, היא נטענת וגם עובדת ללא מקור חשמל ל 6 שעות לכל היותר.

השכרת בידורית יעילה מאוד לשימוש באירועים שנמצאים במקומות פתוחים, בטבע, בחוף הים. כמובן שיש בידוריות בגדלים שונים שמותאמות לגודל האירוע ולכמות האנשים הנוכחת באירוע. בחירת הבידורית לאירוע המיועד היא מעט מסובכת וזאת צריך לעשות בעל העסק בזמן ההשכרה ללקוח. מאחר והבידורית נמצאת כיחידה בודדת אחת היא מאוד קלה לתפעול ולכן מומלץ להשכיר אותה לאירועים פרטיים. איכות השמע שלה מצויינת והיא עולה על הרבה מערכות קריוקי אחרות. בידורית להשכרה כוללת בתוכה מגבר, רמקול וחיבורים לרמקולים.

אז בשביל מה להשכיר בידורית?

השכרת בידורית יכולה להיות שימושית מאד באירועים שונים. התפעול שלה הוא ברור ופשוט מאוד והיא קלה לנשיאה. בידורית להשכרה אינה מגבילה אתכם במיקום האירוע, כל מקום שתחפצו בו הוא אפשרי, אם זה יער, או חוף ים, הבריכה השכונתית או סתם גג פתוח בבניין הדירות שלכם. הבידורית יכולה להחזיק עד שש שעות ללא טעינה שזהו זמן מכובד לקיום אירוע. היא יכולה לשמש למוסיקה והשימוש הנפוץ ביותר שלה הוא ערבי הקריוקי שהפכו לדרך הבילוי הנפוצה והאולטימטיבית בימינו.

המוסיקה משמחת אנשים, ובכל אירוע שתעשו המוסיקה תחמם לכם את הלב ותוסיף טעם וצבע לחגיגה. אם אתם מעבירים לילה שלם בחיק הטבע השכרת בידוריתתהפוך את החוויה שלכם לבלתי נשכחת ותגרום לכם לרצות לעשות זאת לעיתים תכופות, יחד עם זאת המחיר כל כך מצחיק שזה לא יזיק לאף אחד. אז אל תחשבו יותר מידי בידורית היא הפיתרון המושלם לחגיגה הקרובה שלכם