פטריות חימום להשכרה – לאירוע חמים

מבצע מטורף – 4 פטריות חימום ב890 ש"ח בלבד באיסוף עצמי!
(אפשרות להובלה והתקנה בתוספת תשלום)
מתכננים אירוע בימי החורף הקרירים ומזג האוויר לא מאפשר? לנו יש פתרון חימום עבורכם – פטריות חימום להשכרה! אצלנו תוכלו למצוא פטריות חימום איכותיות ועוצמתיות במיוחד שיחממו את האורחים שלכם לאורך כל האירוע!
הנה מגיע אלינו החורף ומביא עמו את הקור, ומי מאתנו לא היה באירוע בימי החורף וסבל מהקור? לא עוד! היום באמצעות הקדמה, אתם יכולים להתגבר על הקור ולהנות מאירוע חמים ונעים ללא השקעת כסף רב ומאמץ בפתרונות אחסון. השכרת פטריות חימום לאירועים תהווה עבורכם הפתרון המושלם והאולטימטיבי לכל אירוע. אנו נדאג לספק עבורכם את הרכב ומספר פטריות החימום כדי שלכל אורח יהיה חמים ונעים!

קבל הצעת מחיר

מה זה פטריות חימום להשכרה?
פטריות חימום הינם תנור חימום המופעל באמצעות גז. מבנה הפטרייה מבטיח לנו חימום אפקטיבי ובטיחות מקסימלית. בבסיס הפטרייה, נמצא בלון הגז אשר סגור ומאובטח בשסתומי בטיחות. הגז זורם למעלה במעלה הפטרייה אל גוף החימום אשר מפיק להבה עוצמתית שיוצרת חום רב אשר יורד ומתפזר באמצעות כיפה מתכתית היושבת בראש פטריית החימום ובכך יוצרת תחושת חמימות בקרב אורחינו. השכרת פטריות חימום – פתרון מושלם שחוסך לנו עלויות רכישה וכאבי ראש מיותרים.

בטיחות קודמת לכל! 
אנו בכיפלנד מאמינים שהבטיחות קודמת לכל.
כאשר מחפשים פטריות חימום להשכרה חשוב לוודא כי הפטריות איכותיות ובטיחותיות. פטריות החימום שלנו עמדות בתקנים המחמירים ביותר ומוגנות מפני דליפת גז: במקרה של נפילה או תקלה, מתנתקת אוטומטית אספקת הגז.
אנו בכיפלנד מתחזקים באופן שוטף את פטריות החימום ומנקים אותן ,בכך אנו מבטיחים את בטיחותן ויעילותן. השכרת פטריות חימום מתאימות להפעלה בשטח פתוח ובשטח מקורה ויעניקו לכם תחושת חמימות נפלאה ללא כל חשש.

יתרונות השכרת פטריות חימום על פני רכישה
נשאלת השאלה "למה לא לקנות פטריות חימום?" אז כמו שאמרנו השכרת פטריות חימום הן פתרון נהדר לחימום נעים בכל שטח מקורה או פתוח ומאפשרות לנו להתגבר על תנאי מזג האוויר הקריר. ובכן, פטריות החימום דורשות תחזוקה שוטפת, מקום אחסון ועולות כסף רב. השכרת פטריות חימום מאפשרת לכם להנות מיתרונות המוצר הנהדר ללא החסרונות. בנוסף במידה ותרצו אנו נשמח להגיע אליכם למקם את הפטריות במקצועיות, להעניק לכם הסבר על תפעולן ולהגיע בסיום האירוע לקפל אותן- כך שלכם תהיה דאגה אחת פחות.