לפעמים הרבה יותר משתלם להשכיר מקרן מאשר לקנות אותו. קניית מקרן יכולה להגיע לעיתים לסכומים של אלפי שקלים גם אם הזמנו בארץ וגם אם הזמנו מחו”ל (לא כולל משלוח). ולעיתים השימוש במקרן אמור להיות שימוש חד פעמי או למשך שבוע אחד בלבד וקניה שלו סתם תרוקן לנו את הכיס.

קבל הצעת מחיר

השכרת מקרנים לשימוש חד פעמי היא בהחלט משתלמת ויכולה לחסוך לכם אלפי שקלים. ניתן גם למצוא מקרנים להשכרה לשימוש חוזר, במידה ויש לנו צורך בשימוש במקרן למשך מספר ימים או יותר.

השכרת מקרן כוללת בתוכה גם את כל החלקים הנלווים שלעיתים בקניה אינם נכללים כחלק מהחבילה. בהשכרה כזאת אפשר לקבל מסך להקרנת הסרט\ השקופיות, המקרן עצמו, החיבורים הנילווים ולפי בקשה גם רמקול לשמע.
אז למה בעצם אנו נצטרך מקרן להשכרה?

השכרת מקרן יכולה להיות נחוצה באירועים משפחתיים בהם אחד האורחים רוצה להקרין מחווה כל שהיא לבעלי השמחה, לפגישות עסקים במרכזי קונגרסים או בחדרי ישיבות, לעיתים רוצים להזמין מקרן לתקופה מסויימת, שבוע אפילו חודש לסדנאות או מפגשים שקבועים מראש וכך גם עלות השכירות היא בהתאם.
חברות כאלה שנותנות שרותים מסוג שכזה גם מתחייבות לעזור לכם בהרכבה ופירוק המקרנים וגם בהסבר נרחב על התפעול של המכשיר וכל אביזריו הנילווים. ישנן חברות שכוללות את המשלוח וישנן שלא, למרות זאת הובלת מקרן אינה דורשת כוח מיוחד אלה יכולה להיכנס לכל סוג רכב שהוא.