אין זה מקרי כי הקריוקי רשם הצלחה בינלאומית. אנשים רבים עוד משחר ילדותם חלמו לשיר והקריוקי מאפשר להם לעשות זאת מחוץ לכותלי חדר האמבטיה בביתם. בשנים האחרונות ניתן לראות כי רבים מזמינים קריוקי בתל אביב למסיבות פרטיות ואירועים וזאת על מנת לתת לקהל המוזמנים שלהם ליהנות מהתחושה כי הם מלכים לאירוע אחד.

העבר לעומת ההווה
ההווי העברי חברתי של הישראלים היה מורכב מערבי שירה בציבור. נוהג זה החל בקיבוצים בקרב בני העלייה האירופאית וחדר לתרבות הישראלית עם ערבי שירה בציבור בקיבוצים שונים ואף בערים הגדולות בישראל. ערבי שירה בציבור עדיין פופולאריים בקרב ציבור גדול של ישראלים, אך כך דבר זקוק לקצת רענון ואף שינוי ובעשור האחרון הישראלים החליטו לאמץ את אחת ההמצאות היפניות האטרקטיביות ביותר, קריוקי.

כאן אין צורך בשירונים, לא צריך להתחיל ולשלם למפעיל וזמר על מנת שהוא ילווה את כל השירים על פסנתר או על כלי נגינה אחר, כל שדרוש הוא מסך גדול עליו יוקרנו מילות השיר ומערכת מיוחדת של קריוקי המורכבת מהגברה ומיקרופון. נכון להיום בעלי האירוע אינם צריכים לדאוג לציוד ולהפעלה, שכן יש חברות מקצועיות המציעות שירותי קריוקי בתל אביב, דבר אשר כולל את הציוד והמפעיל.

קריוקי בתל אביב- כל היתרונות באחד

  • התאמה מרבית- קריוקי מתאים לכל אירוע בכל סדר גודל.כל שצריך לומר לחברה ממנה משכירים את הציוד מהו סוג האירוע, כמות האנשים וסוג האולם.
  • התאמה אישית- ניתן לבחור לשכור קריוקי בתל אביב עם מפעיל אשר יפעיל את הקהל או ללא.
  • פשטות תפעול- המערכת אותה מציעים ללקוחות פשוטה לתפעול וכן רוב החברות ישמחו להציע ללקוחותיהם גם השכרת לפטופ שבתוכו רשימות של שירים להשמעה.
  • דינאמיקה קבוצתית מהנה- כאן מדובר על אחת הפעילויות המהנות ביותר. כל אחד יכול לעלות על הבמה ולהתחיל לשיר בליווי פסקול ומילות השיר כאשר חבריו שרים איתו ומוחאים לו כף.

לאחר שכבר חגגתם עם כמה מסיבות קריוקי, במידה ותרצו להפיק אירוע גדול (כמו חתונה אך לא בהכרח) ולקחת את זה לצעד הבא, להקה לחתונה היא בחלט אופציה נהדרת עבורכם!