בשנים האחרונות השכרת מתנפחים לילדים הפכו לדבר מאוד מבוקש בקרב אנשים, אפשרות השינוע הקלה של אותם מתנפחים לילדים הפכו אותם לאטרקציה נחשקת. כיום כל הורה שלילד שלו יש יום הולדת יכול לשלב ביום ההולדת מתנפחים כחלק מהמסיבה, מתקנים אלו יכולים לפעול כמעט בכל מקום, במבנה סגור או בחוץ , על דשא או על משטח קשיח. אם אתם מחפשים אטרקציות לאירועים מתנפחים הם בהחלט התשובה.

מתנפחים לילדים הפכו למוצר כה מבוקש עד שלעיתים בחודשי הקיץ יש צורך להזמין את המתקן הרלוונטי עבורכם גם שבועיים מראש. הורה המעוניין להשכיר מתקן צריך לוודא מספר דברים לפני ההזמנה. אך ישנם כמה וכמה דברים חשובים שיש לוודא כשרוצים לבצע השכרת מתנפחים לילדים.
ראשית, יש לוודא שיש חשמל זמין – במידה ואין יש לשכור גם גנרטור שיספק חשמל למתנפח ויאפשר את פעילותו התקינה.

יש לוודא שהמתנפח אותו אתם מזמינים מתאים לגילאים ולכמות החוגגים באירוע. לאירוע עם ילדים גדולים יותר( 8 ומעלה )ישנם מתנפחים לילדים העשויים מחומר הקרוי שמשונית שהוא מסיבי יותר וחזק יותר וכל מתקן יכול להספיק לאירוע של עד 20 חוגגים. לילדים הצעירים יותר ( 7 ומטה)  אין צורך במתקנים מהחומר המדובר אך יש לבדוק מהי כמות החוגגים, כלל האצבע הנפוץ הוא שעל כל 10-15  חוגגים יש צורך במתקן אחד.( לאירוע של 30 ילדים יש צורך ב3-2 מתנפחים לילדים ).

פרט אחרון שיש לבדוק כשמבצעים השכרת מתנפחים לימי הולדת ואירועים לילדים הוא באיזה רכב עליכם להגיע לאסוף את המתקנים במידה ומדובר באיסוף עצמי,  כל רכב משפחתי יכול להכיל עד 3 מתנפחים לילדים עד גילאי 7 ללא כל בעיה, אך אם מדובר על איסוף של מתקן מסיבי משמשונית רצוי להגיע עם רכב 5 דלתות, חצי מסחרי או טנדר לפחות בכדי שיהיה ניתן להעמיס את המתנפח בקלות (הדבר נכון גם לגבי מתנפחי מים שגם  הם עשויים משמשונית).