קבל הצעת מחיר

מתקני הג'ימבורי מתאימים לכל יום הולדת או אירוע שמשתתפים בו קטנטנים, המתקנים מתאימים לגיל הרך, מגיל שנה ועד גיל 5. ברשותינו מגוון ענק של מתקנים חדישים ומרהיבים הכוללים בין השאר בריכות כדורים בכל מיני גדלים, נדנדות, חביות, מגלשות, מדרגות ועוד…ניתן ורצוי לשלב בין המתקנים השונים ליצירת מגוון רחב של הפעלות באותו מתחם הג'ימבורי.
את מתקני הג'ימבורי ניתן למקום בבית, בגינה, בפארק, באולם אירועים ובכל מקום שרק תרצו. חשוב להדגיש שהמתקנים שלנו עומדים בתקני בטיחות גבוהים ובסטנדרטים בינלאומיים.

קבל הצעת מחיר

לא משנה איזה סוג של אירוע אתם מתכננים, סביר להניח שתמצאו את עצמכם "שוברים את הראש" בדרך לבחירה נכונה של אותן אטרקציות לאירועים.
קיימים סוגים רבים של אטרקציות לאירועים, לכל אחד מהסוגים יש את היתרונות שלו, קהל היעד אליו אותה אטרקציה מיועדת, והתועלת שהיא טומנת בחובה.
כיום, רוב האנשים אשר מתכננים אירועים כבר לא מסתפקים רק באטרקציה אחת, ובוחרים לשלב מספר אטרקציות אשר ישדרגו את האירוע וינעימו את זמנם של האורחים.
אז אם גם אתם נמצאים בהליך תכנון אירוע ובחירת אטרקציות מתאימות, חשוב שתדעו כי אחת מהאטרקציות הפופולאריות ביותר של התקופה האחרונה היא ג'מבורי לאירועים.

לא רק באירועים לילדים


כמעט כל ההורים מכירים את אטרקציית הג'ימבורי לאירועים, רק שרוב ההורים נתקלו באטרקציה הזו, באירועים המיועדים באופן פרטני לילדים – מסיבת יום הולדת של ילד בגן וכדומה.
למעשה, אטרקציית הג'מבורי לאירועים, מתאימה לכל סוגי אירועים – גם לאירועים שמרבית קהל המוזמנים שלהם הוא אנשים מבוגרים, ויש ילדים בודדים באירוע.
כאמור, באירועים כאלו, המטרה של הג'ימבורי היא להפעיל ולהעסיק את הילדים, ועל ידי כך לאפשר שקט וזמן להורים.

היתרונות הרבים של ג'ימבורי לאירועים


"מטרת העל" של כל מי שמארגן אירוע, תהיה שכל האורחים יהיו פנויים לרקוד, לשמוח ולקחת חלק בכל מה שהאירוע מציע להם.
מכיוון שרבים מגיעים לאירוע עם הילדים שלהם – חלק מבחירה וחלק מאילוץ, הם מוצאים את עצמם עסוקים במרדף אחרי הילדים ופחות יכולים להתפנות בכדי ליהנות ממה שיש לאירוע להציע להם.
כאמור, הפתרון לנושא הזה יבוא לידי ביטוי באטרקציה של ג'מבורי להשכרה.
מדובר במתחם ג'ימבורי אשר מיועד לילדים בגילאים שונים – בעיקר הגילאים הצעירים יותר. הג'ימבורי יכול לכלול מתקנים שונים לבחירתכם, ולהגיע בגדלים שונים – בהתאם לגודל השטח אותו תוכלו להקצות עבורו באולם האירועים.
ג'ימבורי לאירועים, מהווה את סוג האטרקציות שההורים ישמחו לראות אפילו יותר מהקינוחים, אשר מתאימה לאירועים מכל הסוגים – כמובן, אירועים שצפויים להשתתף בהם גם ילדים צעירים.

הילדים משחקים – ההורים רגועים


כשהילדים ישחקו בג'ימבורי, ההורים יוכלו לאכול ברוגע, ואולי אפילו למצוא את הזמן לפקוד את רחבת הריקודים – תמיד אפשר לבקש מאיזה אחיינית או בת דודה מתבגרת שתשים עין על החמודים הקטנים.
כמובן, שבכדי לאפשר לאותם הורים ליהנות מכל אותם יתרונות הטמונים באטרקציה של ג'מבורי להשכרה, חשוב מאוד לבחור את מתקני הג'מבורי בקפידה.
חשוב להקפיד להשכיר את המתקנים ממקום מקצועי ואמין, לוודא שמדובר במתקנים בטיחותיים המתאימים לגילאים שונים – רוב החברות המשכירות מתקני ג'מבורי, מאפשרות להרכיב את חבילת הג'ימבורי בהתאם לתקציב, העדפות, צרכים וכמובן, כמות הילדים המתוכננים להגיע לאירוע וכחלק מכך, גם לפקוד את מתחם הג'ימבורי – כך שכל אחד יוכל ליצור לעצמו את מתחם הג'ימבורי האופטימאלי.

Leave A Reply