הוקי שולחן

מסיבת סיום של הקייטנה היא חגיגה אמיתית. תם פרק נוסף בהתקדמות החופש הגדול והילדים ממתינים בכיליון עיניים למסיבת הסיום. גם מי שמארגן את הקייטנה ואת מסיבת הסיום מעוניין שתהיה זו מסיבה שמחה ומהנה וישקיע מאמצים רבים לשם כך. כיום נהוג ומקובל לשכור ציוד המתאים לאירועים ומסיבות על מנת שהילדים יוכלו להשתעשע באופן חופשי וללא הנחיה ויוכלו לעשות מה שהם רוצים ובאיזה סדר שהם רוצים. האפשרויות העומדות בפני אלה אשר מארגנים את מסיבת הסיום כמעט ואינן מוגבלות והם יכולים מתוך מגוון רחב מאד של אביזרי ציוד המתאימים בדיוק להזדמנויות כאלה.

מסיבות סיום קייטנה – לילדים וגם להורים!

ישנן קייטנות בהן גם ההורים נוכחים במסיבת הסיום. זו הסיבה שחשוב מאד שגם המבוגרים ירגישו בנוח במסיבה. לצורך כך ניתן למצוא פינות ישיבה להשכרה, בליווי שמשיה או מיקום מוצל ושם יכולים ההורים להמתין בזמן שהילדים משחקים להנאתם. חשוב שפינת הישיבה תהיה ממוקמת בסמוך למתקנים או אזור הפעילויות של הילדים על מנת שההורים יוכלו גם להשגיח מרחוק וגם לראות את הילדים נהנים עם החברים שלהם, רגע לפני שייפרדו למשך החופש הגדול ועד שתתחיל שוב שנת הלימודים. הורים רבים העידו ומעידים שפינות הישיבה כוללות ספסלים נוחים ולעיתים פופים גדולים שנעים מאד לרבוץ בהם בזמן ההמתנה.

אטרקציות לילדים למסיבת סיום הקייטנה

כאמור, מסיבת הסיום היא גולת הכותרת של תקופת הקייטנה כולה. הילדים מחכים ומצפים לה ואי אפשר לאכזב אותם. כיום ישנם סוגים רבים מספור של אטרקציות המתאימות לכל הגילאים וחשוב מאד להתאים את האטרקציות שנבחרות לגיל הילדים, לאזור שבו ימוקמו המתקנים ובמקרים מסוימים גם למזג האוויר. להלן כמה רעיונות לאטרקציות נבחרות ונפוצות, אטרקציות שנחשבות לאהובות מאד על ילדים בגילאים שונים:

  • מתנפחים לאירועים – כל ילד רוצה להתחיל לקפוץ במתקן מתנפח מיד כשהוא רואה אותו. ניתן לשכור מתקנים מתנפחים במגוון גדלים וצורות על מנת שיתאימו לכל הילדים המוזמנים.
  • מסכים – המסכים מגיעים במגוון גדלים ומידות וניתן להקרין עליהם סרטים ומצגות מהווי הקייטנה.
  • ציוד קריוקי – כאשר מסיבת הסיום מתבססת על תחנות הפעלה שבהן יכולים הילדים לעבור באופן חופשי, תחנת קריוקי, בה הילדים מזמרים לצלילי שירים מוכרים, עשויה להיות אחת התחנות הפעילות והמבוקשות.
  • דוכני מזון – דוכנים אלה מעוצבים בדרך ייחודית ומקורית ומוסיפים הרבה מאד צבע ועניין לאזור שבו מתקיימת המסיבה. מעבר לכך – מוגשים בהם סוגים שונים של מאכלים שכל המשתתפים ייהנו לאכול.
  • בובות ענק – מתאימות מאד לרחבת ריקודים ולמצב שבו מעוניינים להעלות את מצב הרוח ולהגביר את ההנאה של כל המשתתפים במסיבת הסיום.
  • שולחנות משחק – אפשר להקים פינות משחק על פי גילאים שבהם יוכלו הילדים לשחק, אם באופן עצמאי ואם בתחרות עם חברים אחרים.
  • מחצלות ושולחנות – עליהם אפשר יהיה להניח חפצים או לשבת בנוחות.