בובות אלה מתאימות לקבלת פנים של ימי הולדת  על מנת ליצור אווירה שמחה ומצב רוח טוב כבר בתחילת האירוע, הילדים כמובן  יכולים להצטלם איתם ואפשרי שהבובות יחלקו סוכריות לכל ילד שמגיע או הפתעה בסיום יום ההולדת.

קבל הצעת מחיר

מה זה בובות ענק לאירועים?

אלו הן תחפושות ענק פרוותיות שמגיעות לגבהים שנישאים עד ל 2 מטר ואפילו עוד יותר. התחפושות יכולות להגיע בצורות וטעמים שונים כמו, בובת פנדה, אריות, דובים לבנים ושחורים, דובי קוטב וגריזלי, זאב, חמור, כלב, קוף, כדורגל, כדורסל, ג'ירפה ועוד כאלה מצחיקות וחמודות עם פנים מזמינים ומחייכים.
היום השכרת בובות ענק לכל סוגי האירועים הולכת ונהיית יותר ויותר נפוצה.

בובות אלה מתאימות גם לחתונות ואירועים גדולים, עצם הימצאותם של בובות הענק במתחם האירוע משחררת את האורחים, מעלה חיוך על פניהם ויוצרת סיטואציות מצחיקות ואווירה שמחה. אלו הנמצאים בתוך בובות הענק הם בדרך כלל אנשי משחק, שירה ובמה ולכן בזמן הריקודים בובות הענק מרקידות ומשמחות את האורחים ועצם גודלם ותנועותיהם המגושמות מהוות שעשוע אצל מבוגרים וילדים כאחד.

למה אני צריך בובות ענק להשכרה?

בובות הענק יכולות להוות פיתרון נפלא לכל אירוע. אם אתם מארגנים אירוע משלכם והייתם רוצים להוסיף מעט עיניין בובות הענק יכניסו הרבה שמחה וישחררו את המוזמנים מיד.

עלות בובות ענק להשכרה יכולה להסתכם במאות אחדות של שקלים ותהווה אטרקציה בלתי נשכחת לכם ולאורחים שלכם. לא כמו כל אטרקציה השכרת בובות ענק היא אחת האטרקציות שמתאימות כמעט לכל אירוע ואינה מוגבלת גיל או סגנון. למשל,ברית או בריתה, חתונות, בר או בת מצוות, ימי הולדת, השקות בתי עסק, מפגשי ארגון עובדים, מסיבות בית פרטיות, תוכניות טלוויזיה, פסטיבלי רחוב, פסטיבלי טבע, הופעות במה, מופעי קניון ועוד רבים אחרים.

כל חברה המשכירה בובות ענק כוללת בתוכה אטרקציות רבות ומגוונות מעבר לבובות והשילוב יחד איתן יכול להפוך את האירוע שלכם לאירוע הכי משעשע ובלתי נשכח שהאורחים שלכם יחוו זה זמן רב. אז מאחר ובובות הענק אינן מהוות בעיות בטיחותיות, הן נוחות לכל כיס ומשמחות במיוחד למה אתם מחכים? בובות ענק זה הפיתרון המושלם לאירוע המיוחד שלכם.