תותח קצף לאירועים

תותח הקצף שלנו הנו תותח קצף ומקצועי, המתאים לכל סוגי האירועים.
החל מאירועים קטנים עד אירועים המוניים.
תותח הקצף שלנו יורה כמויות אדירות של קצף עד למרחק של 12 מטר.
ניתן להזמין תותח קצף כולל מפעיל מנוסה וניתן להשכיר באופן עצמאי ולתפעל לבד.
תותח קצף מדגם מיוחד, מגיע בתוך קייס. ניתן לאסוף ולתפעל באופן עצמאי ובכך לחסוך בעלויות!!

קבל הצעת מחיר

מהי מכונת שלג?
מכונת שלג היא מכונה קטנה וקומפקטית אשר מתאימה לאירועים וימי הולדת.
פתיתי השלג יכולים להגיע למרחק של כמה מטרים וניתן לשלוט על גודל הפתיתים ועל התדירות שבה הם יוצאים מהמכונה.
מכונת שלג ניתן להשכרה באיסוף עצמי והיא פשוטה מאוד לתפעול, ילדים מאוד אוהבים את המכונה והיא מבטיחה יום הולדת יחודי ובלתי נשכח!
ניתן להפעיל את המכונה במקומות סגורים או במקום פתוח.

מהו תותח הקצף?
תותח קצף הוא מכונה בינונית בגודלה שיורה לאורך של כ 12 מטרים כמויות גדולות מאוד של קצף. הקצף יכול להערם עד לגובה של 2 מטרים.
את התותח קצף צריך לחבר לצינור מים הכי פשוט שקיים, זה שיש לכם בגינה ועל ידי פעולה שעושה התותח עם הצינור מים והחומר שגורם להקצפה תקבלו ערמות לא מבוקרות של קצף סמיך.

אז למה בעצם תותח קצף להשכרה או מכונת שלג להשכרה?

אם אתם מארגנים מסיבת חוף או כל מסיבה שהיא, יום הולדת, בר\בת המצווה, מסיבת בריכה עם החברים – השכרת תותח קצף לאירועים תוסיף לכם עיניין ושעשוע לאירוע. הקצף משמח, גורם לריצות, משחקים, השתוללויות, כל אחד באירוע ירצה לקחת חלק באטרקציה וכמובן שמסיבה עם תותח קצף תיזכר לעוד הרבה זמן. זוהי עוד תוספת שתופסת כל אחד ומעלה לו חיוך ענקי על הפרצוף.

ההפעלה של התותח היא מורכבת ונדרש מפעיל מקצועי על מנת להבטיח שלא יהיו תקלות, ההפעלה של מכונת השלג לעומתו היא פשוטה וכל אחד יכול להפעיל את המכונה.
מחיר תותח קצף להשכרה ינוע בין כמה מאות שקלים. כמובן שהכל תלוי בגודל התותח, הוא קיים בשני גדלים שאתם תבחרו להתאים לאופן המסיבה. זיכרו שהשקעה כזו משתלמת מאחר ותותח הקצף תופס מקום נכבד במהלך האירוע, הוא זה שיקפיץ וישמח לכם את האנשים. תותח הקצף משמש גם לדימוי שלג או קרח בצילום סרטים.