כל הורה יעשה כמיטב יכולתו, על מנת לארגן לילדו מסיבת יום הולדת חווייתית ובלתי נשכחת. כמובן, שסדר גודל האירוע, רמת האטרקציות, ואפילו סוג הכיבוד אשר יוגש, תלוי בצורה משמעותית בתקציב האירוע. החדשות הטובות הן שיצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא, יכולות לגרום לכך שגם מסיבת יום הולדת בתקציב נמוך, תהפוך להיות מסיבה מהנה ומוצלחת. אז אם גם אתם נמצאים בשלב ארגון מסיבת יום ההולדת, והגעתם למסקנה, כי האטרקציה המשתלמת והמתאימה ביותר לאירוע, תהיה אחת מאותן שולחנות משחק להשכרה – חשוב שתהיו מודעים למגוון הרחב של האפשרויות המוצעות לכם, ולאותם דגשים אשר יסייעו לכם לבצע בסופו של דבר את הבחירה המושלמת. חשוב לדעת, כי עלות השכרת שולחן משחק יכולה להתחיל בסביבות ה-100 ₪ – כך שמדובר באטרקציה לימי הולדת המתאימה לטווח תקציבים רחב.

על מה לשים דגש בבחירת שולחנות משחק להשכרה?

בכדי לבחור שולחנות משחק אשר יספקו מענה על כל הדרישות והצרכים, מומלץ לשים דגש על מספר פרמטרים ובין היתר:

  • האפשרויות המוצעות – אז נכון שבתוך היצע שולחנות המשחק, ישנם שולחנות שכולם מכירים: שולחן טניס, ביליארד, כדורגל וכו’, אבל מומלץ שכל מי שמחפש אחר שולחנות משחק, יתעדכן גם בשולחנות החדשים או הפחות מוכרים לדוגמא: משחק דמקה רצפה ענק, סימולטור המדמה רכיבה על סקטבורד ועוד..
  • התאמה לאורחים – ישנם שולחנות משחק אשר מיועדים לילדים צעירים, וכאלו שמתאימים יותר לבני נוער ואף לבוגרים יותר. כדאי לקחת בחשבון את גיל הילד וגילם של המוזמנים בעת בחירת השולחנות ולוודא שהם יהיו מותאמים בצורה אופטימאלית לקהל היעד.
  • העדפות של הילד – הילד הוא בעצם בעל השמחה, ואולי גם בעל ההבנה הגדולה ביותר בשולחנות משחק שמתאימים לו ולחברים שלו – לכן, אם כמובן מדובר בילד גדול יחסית עם דעות משלו, כדאי לשתף אותו בהחלטה.
  • עלויות – טווח העלויות של השכרת שולחנות משחק הינו רחב, כאשר ניתן למצוא גם חבילות מוזלות הכוללות בתוכן מגוון שולחנות משחק. בכדי לא לחרוג מהתקציב, מומלץ לערוך סקר שוק, להבין את העלויות של שולחנות המשחק השונים, ולבצע את הבחירה בהתאם למידע אותו אספתם בנושא.

 

לא לילדים בלבד

בניגוד למה שרבים אולי חשובים, שירות של השכרת שולחנות משחק, לא מיועד רק לילדים ולבני נוער. ישנם גם שולחנות משחק אשר יכולים להשתלב בצורה נהדרת בימי הולדת למבוגרים, בין האפשרויות המדוברות: שולחן סנוקר, שולחן פוקר ועוד מגוון רחב של שולחנות קזינו – ניתן אף לארגן ערב בקונספט של לאס וגאס.
אז גם אם אתם כבר ילדים גדולים, אין כל ספק כי שולחנות משחק יכולים להוות אטרקציה ייחודית ואטרקטיבית גם באירועים אותם אתם מארגנים – כל שאתם צריכים לעשות, זה לבחור מתוך ההיצע את שולחנות המשחק המתאימים וליהנות ממסיבת יום ההולדת האופטימאלית.