הוטל עליכם לארגן מסיבת כיתה מפנקת, ואתם שוברים את הראש ושואלים עצמכם כיצד לארגן את המסיבה המגניבה ביותר? מסיבות כיתה הן אירוע משמח ומלהיב, ואם מתכננים אותן נכון, כל הצדדים, כולל ההורים, נהנים. הסוד לארגון מסיבת כיתה מפנקת ומלהיבה, שלא תותיר את ההורים מותשים, ותספק לילדים מספיק עניין כך שיהיו עסוקים במשחק והנאה ולא יתפתחו קטטות ומריבות, הוא בחירה נכוונה של המתקנים והאטרקציות. עבור ההורים המתלבטים, ליקטנו את האופציות המגניבות ביותר למסיבת כיתה בג’ימבורי, והרי הן לפניכם.

הג’ימבורי מגיע אליכם

במקום  לסחוב את הילדים אל הג’ימבורי בחיפוש אחר פעילויות לילדים בחיפה, תל אביב או כל מקום אחר, למה שלא תביאו את הג’ימבורי אליכם? ניתן להשכיר ציוד ג’ימבורי הכולל מזרנים, מתקנים ובריכות כדורים על פי מספר הילדים וגילם, ובהתאם לבקשתכם. ציוד הג’ימבורי יגיע למקום המסיבה, וכל שיהיה עליכם לעשות הוא לסדר את המתקנים, ולחכות לילדים. לציוד הבסיסי של הג’ימבורי תוכלו להוסיף מתקנים ואטרקציות שונות, כך שלכל הילדים יהיה מה לעשות.

מתקנים מתנפחים

התוספת המתבקשת ביותר לג’ימבורי הם מתקנים מתנפחים, אותם תוכלו לבחור מתוך מגון רחב של אפשרויות. אם מדובר במסיבה הנערכת בקיץ בחוץ, מומלץ לבחור מתקנים מתנפחים רטובים, ולפרגן לילדים הנאה קיצית רעננה מושלמת. אם המסיבה נערכת במקום סגור או בימים קרים, אל תדאגו – קיים מגוון עצום של מתקנים מתנפחים בדרגות קושי שונות, שישמחו את הילדים ויספקו להם תעסוקה ועניין למשך שעות.

הקרנבל מגיע למסיבה

רוצים לגוון ולהוסיף אווירה של קרנבל למסיבה? מה יותר מתאים מעמדות קליעה וביתני יריד שונים, השחלת טבעות על מוט, זריקה לסל, הפלת פחיות ועוד אטרקציות מגניבות, משעשעות ומקוריות. עמדות קליעה וביתני יריד יספקו הנאה ואתגר לילדים, ואם תגדילו לעשות ותוסיפו פרסים למי שקולעים וכן פרסי ניחומים – מובטחים לכם חוגגים צעירים נלהבים ומרוצים. ביתני יריד הופכים את מתחם המסיבה ללונה פארק עליז וצבעוני, ומעלים אוטומטית את מפלס השמחה וההתלהבות.

עמדות צילום

כבר התרגלנו לרעיון שבסופו של כל אירוע אנו מקבלים מגנטים עם תמונתנו שצולמה על ידי צלם מקצועי במהלך האירוע. עמדות צילום מאפשרות לחוגגים להפיק לעצמם תמונות מגניבות במו ידיהם, ולקבל מייד את המגנט. קיים מגוון עמדות צילום שתוכלו להשכיר, נציין לדוגמה את מראת הסלפי, הנראית כמראת קסמים מלכותית, ובה כל אחד יכול להפיק לעצמו תמונת סלפי בו במקום, ואת תא הצילום השקוף, בו תוכלו למקם תחפושות ואביזרים לצילומים אישיים מיוחדים.

מסיבת כיתה מושלמת

כל מה שאתם צריכים בכדי לארגן מסיבת כיתה מושלמת בג’ימבורי, הוא לבחור את האטרקציות וההפעלות המתאימות, שיהפכו כל אתר לקרנבל שמח וצבעוני. מסיבת כיתה מוצלחת תורמת לגיבוש החברתי של התלמידים, מאפשרת לחזק ולהעמיק את הקשרים ביניהם, וכאשר המסיבה מתוכננת בתשומת לב, ההורים יכולים ליהנות בצד, תוך שיחה רגועה ולגימת קפה משובח. אל תשכחו לפרגן פינוק גם להורים כמו עגלת קפה איכותית, עמדת קינוחים מפנקת ועוד.