מה יותר כיף ממתנפחים לבית ולחצר כדי לשחרר את כל האנרגיות, לקפוץ עד השמיים ולצחוק עם חברים? מתנפחים נחשבים מאז ומתמיד לאטרקציות לילדים שילדים תמיד אוהבים, אבל הם מזמן גם זלגו לעולם הנוער והמבוגרים עם מתנפחים אתגריים. 

אם אתם מחפשים אטרקציות לאירוע הבא שלכם, או רוצים להנות מיום כיף בבית ובחצר, אנחנו מציעים מגוון גדול וצבעוני של מתנפחים מדהימים מכל הסוגים. הנה כל מה שמחכה לכם בכיפלנד:

מתנפחים לגיל הרך

מתנפחים לגיל הרך הם מתנפחים המיועדים לילדים קטנטנים בגיל הרך. המתנפחים האלו הם קטנים יותר, לא גבוהים ומאוד בטיחותיים, כך שהם מותאמים בדיוק לילדכם הקטנטנים! בכיפלנד תמצאו מתנפחים להשכרה או מתנפחים למכירה לגיל הרך בצורות שונות – טירות של נסיכות, טירות אבירים, מתנפחים בג’ונגל ועוד. המתנפחים הם מתנפחים לבית ולחצר, צבעוניים, מגיעים עם מגלשה קטנה ומבטיחים שעות של הנאה עבור הילדים, ונחשבים לאטרקציות לילדים שכולם אוהבים! מדובר על מתנפחים לבית ולחצר שמתאימים לשטחים קטנים וניתן לתפעל אותם באופן עצמאי.

מתנפחים לילדים

אבל לא רק קטנטנים יכולים להנות ממתנפחים לבית. אצלנו תוכלו למצוא גם מתנפחים להשכרה עד גיל 13, מתנפחים גדולים יותר, גבוהים ומהנים בנושאים שונים – מתנפחי ספארי, מלך האריות, שלגיה, ספינת פיראטים ועוד. המתנפחים האלו מיועדים לילדים גדולים יותר ולכן הם משלבים מגלשות גבוהות, מדרגות וטיפוס, מתקנים וצורות. המתנפחים האלו יכולים להכיל מספר גדול יותר של ילדים שיקפצו ויצחקו ללא הפסקה. המתנפחים עשויים מסיבים העשויים שמשונית, וחלקם כוללים קירוי מלמעלה, כך שהם מתאימים גם בימי קיץ לוהטים או בימים קרירים עם טפטוף קל. 

מתנפחי מים

בקיץ הלוהט של ישראל, מתנפחי מים הם האופציה האידיאלית שהופכת את ימי הקיץ למרעננים ומהנים! מתנפחי מים מורכבים ממגלשות מים בגבהים שונים – ממגלשות מים לקטנטנים, ועד מגלשות גבוהות בגובה של כמה מטרים, מגלשות כפולות לכמה אנשים בו זמנית, בריכות מתנפחות ומגלשות שנופלות ישר לבריכה חיצונית. תוכלו למצוא גם מתנפח “וויפאאוט” המיועד למים, מסלול מכשולים מעל בריכה חיצונית המורכב מקיר טיפוס וקפיצה מעל מכשולים. מתנפחי מים הם מדהימים לקיץ, לקייטנות, להעביר את הזמן לחופש הגדול, מסיבות ימי הולדת וכדומה!

מתנפחים אתגריים לבוגרים

מתנפחים זה לא רק ילדים קופצים – תוכלו למצוא מתנפחים לבית ולחצר שמיועדים לבני נוער ומבוגרים ולאירועים אתגריים מטורפים! בין המתנפחים האלו ניתן למצוא קירות טיפוס גובהים, מתנפחים אתגריים בסגנון “זירות סומו” בהם המתחרים מנסים להפיל זה את זה, מתנפח “תפוס את החפרפרת” בו המשתתפים צריכים לאסוף כמה שיותר כדורים בזמן קצוב, מתנפחים ספורטיביים בסגנון בייסבול, כדורגל וכדורסל, ואפילו מתנפח “וויפאאוט” שמאפשר מסלול אתגרי בסגנון נינג’ה במהלכו המשתתפים צריכים לקפוץ על גבי 5 כדורים ענקיים. מתנפחים האלו מתאימים לאירועי בר או בת מצווה, אירועי חברות, ימי כיף וגיבוש, וכן חגים כמו פורים, יום העצמאות וכדומה.