בלונים ליום הולדת
בלונים כבר מזמן הפכו לטרנד חם בימי הולדת. אם בפורים נוהגים להתחפש, בימי הולדת נוהגים להעניק ולקשט בבלונים. הם צבעוניים, יפים לעין, מיוחדים מאוד, והופכים כל יום הולדת לחגיגית במיוחד. עם זאת, ישנם מגוון רחב של דברים מדהימים שאפשר לעשות עם בלון, ולהפוך אותו לאטרקציה של ממש לימי הולדת. אם יש לכם קרוב שחוגג בקרוב, הנה כמה אופציות שתוכלו להכין לו. מבלונים ליום הולדת אפשר לעשות המון דברים שמתאימים לכל הגילאים, ולהפוך את האירוע להרבה יותר מיוחד עם בלונים בתור אטרקציות לאירועים כגון ימי הולדת.

לילדים עד גיל 10

  • בלונים בצורות – אתם בוודאי מכירים את הליצנים המיוחדים שנוהגים להכין צורות שונות מבלונים. בין אם זה כלב, חתול, חרב, או כל דבר מעניין שיכול להפוך בלון פשוט למיוחד. תוכלו להעניק בלונים שכאלה כמתנה, או לחלופין, לשכור ליצן מיוחד שמכין צורות מיוחדות במקום לילדים במסיבה.
  • בלוני כובעים – חשבו על עיצובי כובעים מדהימים לכל ילד, שיוצבו במקום ההגעה אל האירוע. כל ילד יוכל לקחת לו כובע העשוי מבלונים ולחבוש על ראשו. בהחלט קונספט מעניין.

לכל הגילאים
לפניכם כמה רעיונות מעניינים במיוחד של בלונים ליום הולדת המתאימים לכל הגילאים:

  • הדפסות על בלונים – ישנן חברות המציעות הדפסות שונות על בלונים. זה בהחלט יכול להיות מדהים. אם אתם מעניקים מתנה, תוכלו לרשום ברכה קצרה. אם אתם בעלי האירוע, תוכלו לרשום את שמכם עם לב, ולהעניק לכל אורח. הדפסות שכאלה בהחלט הופכות את האווירה למעניינת ומיוחדת יותר.
  • עיצובים – אם אתם בעלי האירוע, תוכלו לבחור בעיצובים שונים באמצעות בלונים. ישנן חברות המעניקות עיצובים מיוחדים, כמו לדוגמה: קשת כשער בכניסה המורכב מבלונים, צורות לב, שמות או גילאים המורכבים מבלונים וכדומה. כמו כן, תוכלו להעניק עיצובים מיוחדים למרכזי השולחנות של האורחים, זרי פרחים וכו’.
  • בלונים לרכישה בצורות – ישנם בלונים בפני עצמם שניתן לרכוש בצורות, כמו מספרים ואותיות, ומהם להרכיב בעצמכם את הגיל או השם של החוגג. כמובן שתוכלו להיות מיוחדים, ולהרכיב בעצמכם מילה מיוחדת באמצעותם, ולאו דווקא את שם החוגג.

איך לקבל השראה ורעיונות?
מעוניינים להיות מיוחדים מאוד, אך אין לכם השראה או רעיונות לעיצובים? אל תדאגו, ישנה דרך נפלאה ופשוטה לקבל השראות ורעיונות לעיצובים, ומשם לקחת את זה למקום שלכם, או לחלופין, אם נתקלתם בהשראה של מעצב, תוכלו לפנות אליו ולסגור איתו על העיצוב. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאינטרנט, ולהקיש באחד ממנועי החיפוש “עיצובי בלונים ליום הולדת”. משם חפשו תמונות של עיצובים שונים ומעניינים שאתם אוהבים. אם נתקלתם במשהו מעניין שאתם חושבים שאתם יכולים להכין בעצמכם, מה טוב. אם נתקלתם בעיצוב מיוחד מאוד שנעשה על מעצב בלונים לאירועים, תוכלו ליצור איתו קשר, ולבקש את העיצוב לאירוע שלכם.

באדיבות: בולי בלון – בלונים לאירועים