הפקת חתונה אינה דבר של מה בכך, יש לבחור אולם או גן אירועים במיקום מרכזי ונוח כך שכל המוזמנים יגיעו בקלות, חשוב לדאוג להסעות, לתאם עם צלם אירועים ותקליטן, להחליט על תפריט ולבחור חברת קייטרינג איכותית. כמובן שיש למדוד ולקנות או לשכור שמלת כלה, לבחור בגדים לחתן, להחליט על סטודיו לעיצוב שיער ולאיפור כלות, לשלוח הזמנות בזמן ואין לשכוח אטרקציות לשדרוג האירוע ולהנאת המוזמנים.

אם הזמנתם משפחות עם ילדים עליכם להזמין גם מספר אטרקציות לקטנטנים ולילדים הגדולים יותר, כך ההורים שלהם יוכלו לבלות באירוע, לרקוד ולשמוח בשמחתכם, בעוד הילדים עסוקים ולא משתעממים. יש מגוון אטרקציות המתאימות לילדים המשתתפים בחתונה, אמנם הם מוזמנים לרקוד עם כל האורחים, אך כדאי לאפשר להורים ליהנות ממעט שקט ולקבל זמן איכות יחד עמכם.

איזה אטרקציות יש לילדים המגיעים לחתונה?

חשוב להזמין אטרקציות לילדים בהתאם לגילם, יש אטרקציות לאירועים ופעילויות המתאימות למקומות פתוחים כמו חתונה בגן אירועים, ויש מגוון אטרקציות המיועדות למקומות סגורים. אם אתם מתכננים את האירוע בגן אירועים או בחיק הטבע תוכלו להזמין מתנפחים, משחקי חצר כמו מיני גולף, שולחנות משחק, עמדות קליעה למטרה, ולקטנטנים כדאי להזמין מתקני ג’ימבורי וסוס פוני.

לאירועים במקומות סגורים, למשל אולם אירועים בראשון לציון או באחד מיישובי המרכז, אפשר להזמין אטרקציות מדליקות ומקוריות כמו

  • עמדות מולטימדיה
  • מתקני מציאות מדומה
  • שולחנות משחק –  הוקי אוויר, שולחן כדורגל, פינג פונג ועוד.

בנוסף, כדאי לדעת כי לחתונה המתקיימת באולם אירועים אפשר להזמין מספר מתקני ג’ימבורי המתאימים לילדים הקטנים ולפחות 2-3 מתנפחים המתאימים לילדים הגדולים יותר.

מומלץ להקצות מתחם ילדים באולם האירועים

למעשה גם אם אתם מתכננים את החתונה בגן אירועים או במקום פתוח אחר, חשוב להקצות חלק מהמקום לטובת הילדים. לאירועים בחוץ אפשר להזמין אוהל וכך הילדים יבלו בתוכו בלי להתרוצץ בין רגלי המוזמנים, וצוות מיומן ישגיח עליהם וידאג להפעיל אותם.

אטרקציות לילדים בחתונה שמתאימות גם למבוגרים

לבטח תופתעו לגלות כי גם המבוגרים אוהבים לשחק במתקנים השונים, בעיקר בשולחנות משחק כמו כדורגל והוקי קרח, ובעמדות המולטימדיה. רבים מהמבוגרים משחקים במשחקי מחשב גם בבית, לכן אם לרגע חשבתם כי האטרקציות ישמשו רק את הילדים תגלו לשמחתכם כי גם האורחים הבוגרים נהנים לשחק ואפילו מקיימים תחרויות עם הילדים.

לכן, ההמלצה היא להזמין מספר אטרקציות שונות המתאימות לילדים, כדאי לשלב בין שולחנות משחק לעמדות מולטימדיה ומשחקי מחשב, חשוב לוודא כי החברה ממנה שוכרים את האטרקציות מציעה את המשחקים החדשים ביותר, אפשר להזמין גם סימולטור מרוץ מכוניות, יש גם משחקים המיועדים לבנות.

כדי להוזיל עלויות תוכלו להזמין חבילת אטרקציות בסיסית, כך גם תחסכו כסף וגם תאפשרו למספר ילדים לשחק במקביל, בלי לריב, בלי לערב את ההורים וללא צורך להמתין זמן רב מדי לתור שלהם.