רעיונות לבת מצווה לא באולם

ברירת המחדל של אירועים רבים בארץ, ובפרט בת ובר מצוות, היא לערוך את האירוע באולם. אמנם מדובר באפשרות לגיטימית, טובה ובעלת יתרונות בלתי מבוטלים, אך בכל זאת ניתן וכדאי לשקול גם רעיונות אחרים – טובים לא פחות ואולי אף מקוריים יותר. אם זה הזמן הנכון בשנה ואתם מחפשים רעיונות לבת מצווה לא באולם, כתבנו עבורכם כמה מילים שיספקו לכם השראה.

בת מצווה על שפת הים

ישראל בורכה ברצועת חוף ארוכה וערים רבות בארץ הן ערי חוף. לא כדאי להתעלם מכך כשחושבים על רעיונות לבת מצווה לא באולם. כמו כל אירוע בחוץ, גם כאן יש לבחור את העיתוי הנכון בשנה, אך כאשר נעים ומתאים – הרווח יכול להיות אדיר. דמיינו אירוע בת מצווה על חוף הים, עם בריזה נעימה, אוכל מעולה ואטרקציות מהנות. יש משהו הרבה פחות מחייב ורשמי באירוע שנערך על חוף הים, ואנחנו בכיפלנד סבורים שהוא מתאים במיוחד כשמדובר בנערים מתבגרים.

בת מצווה בפארק

אם בקרבת מקום יש יער או פארק מרווח, ירוק ומושקע שניתן לערוך בו אירוע שכזה, בהחלט כדאי לשקול לערוך בו את האירוע שלכם. זוהי דרך טובה להיות בעיר אבל להתחבר לטבע או לחלוטין לצאת מהעיר וליהנות בטבע האמיתי. מבין כל האירועים הרגילים שנערכים באולם סגור, אירוע בחוץ ובשטח ירוק מעניק למוזמנים ולמוזמנות אווירה אחרת והפוגה מוחלטת מהשגרה. כמובן שאנחנו בכיפלנד נוכל לספק לכם דוכני מזון ושלל אטרקציות מיוחדות לאירוע, כמו בין היתר גם מתקנים מתנפחים.

בת מצווה מתחת לכיפת השמיים

במיקומים מסוימים בארץ ניתן לערוך מסיבות וחגיגות מתחת לכיפת השמיים וליהנות מהתפאורה והתאורה הטובות ביותר – זאת של הירח והכוכבים. זה יכול להיות במדבר או במיקומים אסטרטגיים נוספים, בהתאם לאזור המגורים שלכם ובהתאם ליכולת ולרצון שלכם להרחיק לאזורים אחרים למטרת קיום בת מצווה מקורית ומיוחדת. זאת ללא ספק תהיה חגיגת בת מצווה שלא תשכח במהרה ותותיר זיכרונות יוצאי דופן בקרב כולם.

בת מצווה בבית

מי שמחפשים רעיונות לבת מצווה לא באולם ויש להם בית שמסוגל לאכלס אירוע שכזה – למה לא להשוויץ בו ולארח את המוזמנים? אם אתם חוששים מהניקיונות שאחרי, תזכרו שבת מצווה היא אירוע שמתרחש רק פעם בחיים.

בת מצווה עם כיפלנד

בכל אופן, מלבד המיקום שלו, הדבר החשוב ביותר באירוע בת מצווה הוא וודאי האטרקציות שלו. אטרקציות כגון מציאות מדומה לאירועים, שולחנות משחק, מראת סלפי, עמדות מולטימדיה – ועוד, הם אלו שיהפכו את האירוע למה שהוא וישעשעו את האורחים בלי סוף. חברת כיפלנד תשמח לספק לכם דוכני מזון לאירועים ושלל אטרקציות לבת מצווה ולכל אירוע אחר שאתם עורכים, כולל צוות תפעולי שירותי ומומחה. צרו איתנו קשר כעת במספר 052-8383355 ונדאג לכל הרצונות שלכם.