בתור הורים, לבטח גם אתם חיים בתחושה שלצעירות ולצעירים של ימינו דרישות גבוהות ומרובות לעומת אלו שהיו בדור של פעם. נקודה זו מתבטאת היטב גם בכל הקשור לחגיגות בת המצווה. הבנות הצעירות כבר לא מסתפקות בקוסם ועוגת יום הולדת, אלא דורשות אטרקציות, פעילויות ועניין במסגרת החגיגה. מחפשים אטרקציות לבת מצווה? אתם יכולים להפסיק לחפש. הם ממש כאן לפניכם…

מולטימדיה, שולחנות משחק וריקודים!

נתחיל באפשרות שמחדדת את ההבדלים בין הדור של ילידי שנות ה-70-80′ לאלו של היום: עמדות המולטימדיה. מי בכלל חשב אז על עמדות מחשב, עם מסכי ענק, מגוון רחב של משחקים, שלטי רחוק מתקדמים וצווחות תכופות של אושר ואכזבה מכל עמדה? בימינו, כמעט אין חגיגת בת מצווה בלעדיהם. מגוון המשחקים רחב, ניתן להחליט על כמה עמדות שרק תרצו (בהתאם למגבלות הטכניות והגודל של המקום המארח), והרי לכם חבורה של ילדות וילדים פעילים ומאושרים לאורך זמן רב.

אטרקציה נפלאה נוספת היא שולחנות המשחק, הכוללים בעיקר הוקי אוויר, פינג פונג וקליעה לסל (גם שולחנות סנוקר וכדורגל אהובים על ידי ילדים רבים). בררו עם בתכם הנרגשת האם שולחנות משחק הם חלק בלתי נפרד מרשימת ה-MUST  שלה לקראת האירוע. וכמובן, אי אפשר לדבר על אטרקציות לבת מצווה מבלי להזכיר את כל נושא הריקודים, האהוב כל כך על בנות ישראל. שטיחי ריקוד הן אטרקציה נפלאה, אהובה ולא יקרה, שאין חגיגה בלעדיה, וטוב שכך!

שרים, מצטלמים ומשחקים!

אם ריקודים אהובים על הבנות הצעירות, אז מה תגידו על שירים? בעולם שבו אין ילדה אחת שלא מכירה את ביונסה ואנריקה אלגסיאס, החלום לככב על במת המופעים חי ונושם! תא הקלטות נייד, בסיומו יוצאות הבנות עם דיסק מקצועי בקולן, נחשב לאטרקציה אהובה במיוחד, ובצדק. ואם כבר שרים, לא נצטלם? לא תאמינו כמה תאי הצילום מובילים בקטגוריית אטרקציות לבת מצווה, ובכלל, אטרקציות לאירועים. התאים מעוצבים, פאות, כובעים ומסיכות מוכנים בחוץ מבעוד מועד, ניתן לצלם גם בשחור לבן או לבחור באופציה של סרט וידאו (כשנערת בת המצווה מקבל דיסק עם כל הברכות והסרטונים בגמר האירוע). בקיצור, תא נפלא שכולו הנאה. נקנח באטרקציה הנהדרת של משחקי סימולציה, כשהאפשרויות רבות, ההנאה עצומה, ואפילו המחשבה מופעלת קצת לשם שינוי…

המלצות נוספות

גם אם אתם נורא אוהבים להפתיע את ילדתכם, במקרה של אטרקציות לבת מצווה, עדיף לבחור באסטרטגיית ההתייעצות. גם אם אתם בטוחים שאתם יודעים מה טוב בשבילה ומה היא אוהבת, לעיתים קרובות, אתם עשויים להיות מופתעים. נמליץ גם לא לשים את כל “ביצי האטרקציות” בסל אחד, מכיוון שכשיש אורחים רבים, כל אחד אוהב משהו אחר. קצת שולחנות, מעט משחקים, פעילות או שתיים, הרבה ריקודים – ואתם מסודרים. מקווים שהצלחנו לעזור לכם במעט. שתדעו רק שמחות וחגיגות!