מראת סלפי לאירועים היא אחד מהחידושים האחרונים והמתקדמים ביותר בתחום האטרקציות לאירועים. מדובר במראה אינטראקטיבית, הפועלת על בסיס מסך טאצ’. לכאורה, מדובר במראה גדולה הנראית רגילה לחלוטין. עם זאת, כאשר מתקרבים אליה, המראה “קמה לתחייה” ומפעילה ממשק ייחודי, אך עם זאת פשוט וידידותי למשתמש, באמצעותו ניתן לצלם תמונות. באופן זה, המשתמש מביט בעצמו במראה ויכול לצלם את עצמו בכל זווית או דרך שיבחר, ללא כל הגבלה. המראה עצמה מתחברת לעמדת מגנטים, וכך, בסיום הצילום – המשתמש מקבל את התמונה שצילם בתוך מספר דקות בודדות, על גבי מגנט איכותי. מדובר בשדרוג משמעותי לעמדת המגנטים הקיימת כיום כמעט בכל אירוע, שכן המשתמש יכול לבחור את התמונה והגרפיקה האהובה עליו, וכמו כן נהנה מתהליך הצילום הייחודי. לפניכם כל מה שצריך לדעת בנושא.

מהם היתרונות העיקריים של מראת סלפי לאירועים?

למראת סלפי לאירועים מגוון של יתרונות, בייחוד על פני סוגי צילום אחרים הקיימים כיום באירועים. להלן הבולטים שבהם:

  • צילום עצמאי – בניגוד לצילום המתבצע על ידי צלם מקצועי, מראת סלפי לאירועים מאפשרת למשתמש לצלם את עצמו באופן עצמאי – עניין המאפשר לו לבחור את התמונה האהובה עליו.
  • עיצוב אישי – לפני ההדפסה, המראה מאפשרת למשתמש להוסיף לתמונה גרפיקה לבחירתו.
  • אין הגבלה לכמות נסיונות הצילום – המשתמש יכול לצלם כמה תמונות שירצה, עד שיגיע לתוצאה הטובה או המחמיאה ביותר מבחינתנו.
  • צילום אקטיבי ולא פאסיבי – בניגוד לעמדת המגנטים המוכרת, בה הצלם הוא זה שמבצע את הצילום, מראת הסלפי למעשה מאפשרת למשתמשים חוויית צילום אקטיבית וייחודית יותר, ומהווה אטרקציה נהדרת באירוע לכל הגילאים.
  • צילום בכל מקום – את מראת הסלפי ניתן להתקין הן בפנים והן בחוץ, כך שהיא אינה מגבילה אותנו באירוע בשום צורה שהיא.
  • חיסכון כספי – באמצעות מראת סלפי, ניתן לחסוך משמעותית בעלויות על צילום מגנטים מקצועי או על אטרקציות אחרות באירוע.  

היכן ניתן להזמין מראה כזו?

על אף שמדובר בתחום חדש ומתקדם יחסית, כיום כמעט כל חברה אשר מספקת אטרקציות לאירועים – מחזיקה גם במראת סלפי אינטראקטיבית. עם זאת, לא כל המראות הללו הן מראות איכותיות בהכרח, בעלות ממשק נוח וידידותי, אפשרויות צילום בלתי מוגבלות או אופציה להוספת גרפיקות בהתאם להעדפת המשתמש. מסיבה זו, חשוב מאוד להזמין מראת סלפי לאירועים אך ורק מחברות מקצועיות ואמינות, המתמחות ספציפית באטרקציות לאירועים ומחזיקות בניסיון רב בתחום. אצלנו, ב”כיפלנד”, קיימות מראות סלפי איכותיות לאירועים, המשדרגות משמעותית כל אירוע, בעלות שווה לכל כיס. את המראה נספק לכם עם איש צוות מקצועי, אשר יסייע בתפעול שלה או בפתרון בעיות במהלך האירוע. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח מאוד לסייע לכם עם מראת סלפי לאירועים או עם אטרקציות נוספות, אשר ישדרגו את האירוע שלכם משמעיתית ו”יקפיצו” אותו לרמה הבאה.