כאשר אתה או את עורכים אירוע, צריך לחשוב על כל הדברים הקטנים שביחד, הופכים אותו למוצלח במיוחד. הפעם, לא נתמקד בפתרונות להפעלה, מתקני לילדים, דוכני מזון ודברים אחרים שכבודם במקומם מונח. הפעם נסביר על הפתרון שיוריד את הטמפרטורה באירוע, במובן הכי נעים שיש. כלומר, תראו מהו פתרון הקירור המעולה, שנקרא – מצנן. וכדי שיהיה לכם ברור מדוע זה כל כך כדאי, נציג שורה של יתרונות.

פתרון קירור שקל להפעיל ומשתלם להשכיר

שני ההיבטים הראשונים שהופכים כל השכרת מצננים לכדאית מאוד הינם מצד אחד קלות ההפעלה ומצד שני עלות ההשכרה. ביחס לתמורה, מדובר באמצעי קירור יעיל שמוצע במחיר מאוד נוח. בוודאי שזה חסכוני יותר מאשר לקנות מצנן במיוחד. בוודאי שיותר כלכלי ביחס להשכרת פתרונות כגון מזגנים ניידים. את המצנן קל מאוד להפעיל. ההפעלה מאוד ידידותית ולא צריך להסתבך עם כל מיני צינורות או מנגנונים הקיימים במזגני אוויר חשמליים. אגב, מצנן מצטיין גם בצריכת חשמל נמוכה.

פועלים נהדר גם בסביבה חמה ויבשה

מצננים מבוססים על קירור באמצעות טיפות מים זעירות. אפשר בצורה כזאת לקרר שטח מצומצם יחסית או שטח רחב ידיים. בזכות אופן הפעולה של המצנן, הוא מתאים מאין כמוהו לקירור מתחם האירוע גם בסביבה חמה ויבשה. אגב, אם מדובר באזור מאוד לח, יעילותו של המצנן יורדת. אפשר להפעיל את המצנן במתחמים סגורים או פתוחים. אפשר להפעיל אותם בחצר, בפארק, בתוך אוהלים לאירועים או בבתים. אגב, חשוב לציין כי מצנן פועל בצורה שאינה מיבשת את האוויר. גם בחדרים סגורים, למרות שמדובר במכשיר חשמלי לא נוצרת כבדות שמכבידה על הנשימה. נעים תמיד, בכל מקום, בכל עונה.

ניידות חסרת תחליף לכל סוגי האירועים

מצנן הינו מתקן נייד, לא בהכרח גדול במיוחד אך יעיל להפליא. למעשה, גם את הדגמים הגדולים יחסית, קל מאוד לנייד ממקום למקום. הם בנויים בצורה כזאת שקל להעביר אותם ואפשר אפילו תוך כדי האירוע לשנות את המיקום איך שרוצים.

כשיש מצנן טוב או כמה מצננים שמשכירים, בהתאם לגודל האירוע, קל לצנן כל אירוע. לא צריך יותר מחיבור לחשמל. צננו וקררו את מסיבת הסיום של הכיתה או את בר/בת המצווה. צננו או קררו מסיבת יום הולדת, יום כיף, חינה או חתונה. אם מארגנים אירוע בטבע או בעצם בכל מקום, השכרה של מצננים תסגור לכם את הפינה. גם כשחם מסביב, המצנן משרה קרירות נעימה נעימה.

לרשותכם, מגוון רחב של מתקנים לאירועים, ביניהם כמובן יופי של מצננים. בכיפלנד זמינים לרשותכם מצננים להשכרה שתוכלו להזמין אליהם לאירוע. אפשר לבחור גם בדרך החסכונית יותר, להגיע ולאסוף את המצננים. כיפלנד – פשוט יוצרים קשר ונהנים מכל מה שצריך לאירוע נעים במיוחד.