שמשיות למטרות פרטיות וציבוריות הן מוצר שהולך וצובר תאוצה, עם העלייה המתמדת ברמת החיים ובטמפרטורה בקיץ – באותו יחס ממש. השמש הארצישראלית לא מקפחת אף אחד וקופחת מעלינו בכל יציאה לפארק ואפילו לחצר הבית. שמשיות אם כן הן נכס חשוב בכל בית וכמובן שהן חלק אינטגרלי מכל אירוע חוץ קייצי. אז איך בוחרים שמשיות לאירוע ומה הגודל המומלץ לשמשיות לאירוע מוצלח? כל הדגשים החשובים כאן בפנים.

 

הפופולריות של שמשיות לאירועים

אם זו פעם ראשונה שלכם שאתם מפיקים אירוע בכלל ואירוע חוץ בפרט, חשוב שתדעו, אחד מהמוצרים הראשונים אותו מומלץ לכם להזמין הוא פתרון הצללה. אירועי חוץ הנערכים בתאריכי העונות החמות החל ממאי ועד לספטמבר וגם לאחר מכן, הם אירועים בהם תצטרכו להיעזר בשירותי הצללה כדי להפוך אירוע חוץ לאפשרי ואפילו נעים.

באמצעות שמשיות תוכלו להגן מהשמש וליהנות מאירוע על החוף, בפארק או בגינת הבית. לעיתים, מלבד ההיבט הפרקטי, שמשיות תשמשנה עבורכם כפתרון פונקציונאלי ותתרומנה גם סגנון ועיצוב חדשני לאירוע. קדימה, איך בוחרים שמשיות לאירוע הבא שלכם?

 

מה הגודל המומלץ בבחירת שמשיות לאירוע חוץ?

גודל של שמשיה ממוצעת נע בין 3-5 מטרים. כדי לבחור את גודל השמשיה הרצוי לכם חשוב לקחת בחשבון מספר פרמטרים:

 

  • מדדו את היקף השטח בו מתקייןם הארויוע

כמובן שהיקף השטח בו מתקיים אירוע הוא הפרמטר הראשון בבחירת גודל השמשיה. במקרה ואתם מעוניינים ליצור מספר פינות ישיבה, חשוב שתגבשו החלטה לגבי מספר המוזמנים שתרצו להושיב מתחת לכל שמשיה. במידה ואתם מעוניינים באירוע קטן ואינטימי העדיפו שמשיה אחת גדולה שתכיל את כל המוזמנים. אם מדובר באירוע גדול, תוכלו לבחור בין מספר גבוה של שמשיות קטנות עבור פינות ישיבה המכילות מספר קטן של מוזמנים לבין שמשיות גדולות שכל אחת מהן מתאימה למספר רב של אורחים.

 

  • בדקו מה מספר המוזמנים באירוע

כהמשך ישיר לפסקה הקודמת, לפני שאתם בוחרים את גודל השמשיות הרצוי, רצוי שתחשבו את מספר האורחים ובהתאם לכך, תיצרו את מבנה הישיבה בצורה נכונה. שימו לב כי אם מדובר באירוע משפחתי מצומצם, בדרך כלל שמשיה אחת גדולה תכיל את כל האורחים ותספק לכם מענה מספק. לעומת זאת, באירוע אליו מגיעים אורחים רבים, חשוב שתצרו מספר מוקדי ישיבה הכוללים שמשיות בגודל הרצוי בהתאם לחלוקה של המשתתפים בסיווג למשפחה, ידידים, חברים מהעבודה וכדומה. השמשיות מלבד היותן פתרון הגנה מהשמש יסייעו בחלוקה של אזורי האירוע ויחלקו את המתחם ל'מיני מתחמים' שמצד אחד יעניקו פרטיות ומצד שני יאפשרו אינטראקציה בין המוזמנים השונים.

השכרת שמשיות של כיפלנד לאירועים

סוגי שמשיות להשכרה

כיום ניתן למצוא מבחר גדול של סוגי שמשיות המיועדים לאירועים או לבית. להלן סוגי שמשיות פופולריות:

 

שמשיה הכוללת בסיס בטון

שמשיות מסוג זו מקובעות למקומן באמצעות בסיס כבד עשוי בטון. שמשיות אלה לרוב מיועדות לשימוש קבוע בחצרות, גינות וגני אירועים והן מונחות על הקרקע או בתור בור השקוע מעט באדמה. היתרון שלהם נעוץ ביציבות הגבוהה שלהן.

 

שמשיה הניתנת לשינוע

שמשיות אלו כוללות בבסיסן גלגלים המיועדים לנשיאה ושינוע בצורה קלה ונוחה.

 

שמשיה מתקפלת

שמשיה עם תכונות כשל מטריה המאפשרת קיפול וצמצום למינימום של השטח אותו היא תופסת. שמשיות אלו יעילות מאוד עבור הובלה ושינוע ממקום למקום כיוון שהן מציעות נוחות אחסנה ואפשרות לפתיחה מהירה גם באופן עצמאי.

 

שמשיית צד

שמשיות אלה כוללות שני מוטות המותקנים בזווית של 90 מעלות ומקנים יציבות גבוהה למתקן השמשיה.

 

שמשיית שולחן

שמשייה המותקנת בתוך חור ייעודי בשולחן פיקניק ומתאימה לשימוש פרטי עבור משתמשים האוהבים לבלות הרבה בפיקניק בחוץ או עבור שימוש ציבורי בגני אירועים ובפארקים.

שמשיות להשכרה של חברת כיפלנד באירוע

שמשיות: הצורות השונות

שמשיות מיוצרות בגדלים וצורת שונות הנותנים מענה למגוון רחב של צרכי משתמשים. מלבד השמשיות בצורתן המסורתית קיימות כיום שמשיות בצורה מאורכת, מלבנית, אליפטית או בעלת כנפיים קצרות. קיימות שמשיות המיועדות למספר גדול של משתמשים לעומת שמשיות קטנות לשימוש זוגי. גם מיקום עמוד התווך של השמשיה הוא דינמי ועשוי להיות ממוקם במרכזה, בצידיה או רק בצד אחד. שימו לב כי לבחירת סוג השמשיה תהיה השפעה הן על רמת ההגנה מקרני השמש והן בהיבט העיצובי. מסיבה זו מומלץ מאוד לבחור את סוג השמשיה בתשומת לב ולהיעזר בטיפים מניסיונם של אנשי מקצוע בתחום ההפקה ועיצוב האירועים.

 

איך להתקין שמשיות לאירועים?

שמשיות לאירועים של כיפלנד ניתנות להתקנה גם באופן עצמאי. באמצעות השכרת שמשיות ושינוע בכוחות עצמכם תוכלו לחסוך בצורה משמעותית וליהנות משמשיות באיכות גבוהה בתקציב שלכם. שימו לב: חשוב שתקראו היטב את הוראות ההתקנה ותפעלו לפי השלבים. הימנעו מהפעלת לחץ והקפידו על תכנון מראש של מיקומי השמשיות במרחב.

יש לכם אינספור מטלות על הראש לקראת האירוע ואתם מעוניינים להימנע ממאמץ נוסף? חברת כיפלנד מציעה שירות הובלות יעיל ושירות התקנה מהיר ומקצועי בדגש על צוות מקצועי ועמידה בזמנים. בסוף האירוע צוות ההובלה של כיפלנד ידאג לפירוק הציוד וישונעו חזרה למחסני החברה. באמצעות שירותי כיפלנד תוכלו ליהנות מהצללה מצוינת ללא עול.

 

כמה עולה השכרת שמשיות לאירועים?

מחירי שמשיות נעים בין 100-200 ש"ח. בכיפלנד תוכלו למצוא שמשיות איכותיות גדולות בעיצוב מושלם וברמת הצללה גבוהה ב-150 ש"ח. שימו לב כי בכיפלנד תוכלו ליהנות מהשכרת כל המוצרים לאירוע תחת קורת גג אחת ויחד עם שמשיות לשכור גם מצננים שיסייעו לכם ביצירת מזג אוויר נעים ואטרקציות שונות ליצירת אווירה מצוינת כמו אטרקציות לבר מצווה, ליום הולדת ולכל אירוע. אנו ממליצים לכם להתעניין אצל נציגי השירות של כיפלנד על חבילות שונות להזמנת ציוד מורחב לאירועים גדולים עבור מספר מוזמנים גדול במחיר משתלם במיוחד.

 

לפי מה נקבע מחיר שמשיות לאירועים?

המחיר נקבע בהתאם למספר פרמטרים, ביניהם: מספר השמשיות, גודל השמשיה, סוג השמשיה, תוספת תשלום על הובלה והתקנה, רמת הצללה ועוד. לקראת הזמנת שמשיות לאירוע שלכם, אנו ממליצים על ביצוע סקר מחירים ואיתור השירות במחיר הנמוך ביותר מבלי להתפשר על איכות המוצר ועמידה בזמנים שנקבעו מראש.

 

כיפלנד – השכרת שמשיות איכות למגוון אירועים

חברת כיפלנד – אטרקציות לאירועים משכירה שמשיות באיכות גבוהה מאוד אותן ניתן להתקין גם באופן עצמאי למגוון סוגי אירועים. חוגגים בפארק? מתכננים אירוע חברה על חוף הים? הזמינו עוד היום בכיפלנד שמשיות במחיר הטוב ביותר שתמצאו וברמת איכות בלתי מתפשרת. בכיפלנד תוכלו להשלים את כל ההכנות לאירוע בהזמנת אטרקציות כמו מתנפחים ושולחנות משחק וכן ציוד נוסף לאירועים. להזמנות, השאירו פרטים באתר ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

השכרת שמשיות מה הגודל המומלץ
השכרת שמשיות מה הגודל המומלץ

Leave A Reply